Ujemi erazma

bozjakova  

član od: 7.12.2009

sporočila: 60

5. feb 2010 13:16

popolnoma se strinjam z ognjičem,Erazem,je pa prav bogi,ne ve več kaj bi naredil za svojo medijsko pozornost,počasi mu zanimljivih idej že zmanjkuje,pa še star in nezanimiv postaja.Koga pa zanima z katero je bil kdaj na kosilu,koliko cigar pokadi in še sto njemu podobnih bedarij.Kjer koli se kaj zanimivega dogaja se urine umes.Prav dolgočasen je,če je to playboy Slovenije,potem imajo pa nekatere slovenke res svojo samozavest nekje v blato. Lep pozdrav:(se opravičujem za napake v besedilu). bozjakova

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. feb 2010 14:49

s0ncek* je napisal/a:
Meni se pa še bolj smilijo tiste, ki se na takšno "tekmovanje" prijavijo in zanj "tekmujejo". s0ncek*
Ah, a ni škoda sočutja za tole? Vendelina jr.

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

5. feb 2010 15:45

Vendelina jr. je napisal/a:
s0ncek* je napisal/a:
Meni se pa še bolj smilijo tiste, ki se na takšno "tekmovanje" prijavijo in zanj "tekmujejo". s0ncek*
Ah, a ni škoda sočutja za tole? Vendelina jr.
Veš, kako je? Za najbolj uboge se malo sočutja vedno najde. s0ncek*

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

5. feb 2010 16:20

jaz sem tudi svojega ujela pred 20 leti....in ga tudi ne dam nazaj hihihi....če bi bil za kaj bi se ga skor sigurno kira prijela in ga tudi nebi dala nikomur denar pa naj kar ima kolikor ga hoče....mi ga imamo malo pa sem vseeno srečna čauči...vsem

kristasvete  

član od: 7.2.2006

sporočila: 7

10. feb 2010 17:32

Vidim da ste zgrešili namen mojega posta, sej uradno se ga ne lovi, on itak že ima "kao" svojo sanjsko Tejo ali kar koli že je. Pa kdo pravi, da bo spal z vsako? Pa ne se hecat ljudje, za te stvari morata biti dva kakor še jaz poznam prakso. Zakaj se pa človek ne sme it malo zabavat? Danes je vse tako napeto in tempo nas uničje, potem pa mi bo nekdo rekel, da sem nora, ker se grem malo pozabavat-beri; ne seksat. Vseeno mi je če pridem do konca ali ne, važno je, da se imam v družbi radia Hit dobro, da se nasmejimo in kdaj kakšno tudi pametno rečemo. Jaz nisem nekdo, da lahko sodi in zato pričakujem, da tudi vi ne boste akterjev, ki jih osebno ne poznate. Človek je celica in vsi smo vredni spoštovanja ne glede na stil življenja. LP kristasvete

Rakuncek  

član od: 29.12.2008

sporočila: 79

10. feb 2010 18:45

In smisel te teme je? Prijavila si se na reality show, sprejeli so te v ožji izbor. Erazem ti je očitno fascinanten, nam pač ni. In kaj zdaj? Očitno nočeš slišat iskrenih mnenj - kaj torej hočeš od nas? Rakuncek

neznan uporabnik

10. feb 2010 19:45

Korenčkova je odprla temo, če se je katera prijavila in Kristasvete je to obelodanila. Vmes smo se pogovarjali o inteligenčnem kvocientu. Ne vem, kdo je kiksnil temo? japaja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

10. feb 2010 21:15

kristasvete je napisal/a:

Danes je vse tako napeto in tempo nas uničje, potem pa mi bo nekdo rekel, da sem nora, ker se grem malo pozabavat-beri; ne seksat.

Jaz te niti pod razno ne sodim, je pa res, da si ljudje lahko mislijo marsikaj, če preberejo tvoj opis na strani Radia Hit:

Krista je tudi mlada mamica, ki trenutno sama vzgaja dva mala nadebudneža. Pravi, da potrebuje moškega, zaupnika in ljubimca. Bo to Erazem? Že med avdicijo mu je zažugala in poudarila, naj se je pazi. Kaj je s tem mislila, bomo še videli, saj je v naslednjem stavku tudi poudarila, da ji blondinci niso všeč?! Svoboden zakon je menda že imela, tako, da s tem nima težav, pravi. Najbolj jo zanima Erazmovo spolno življenje, sicer pa stavi na več svojih kvalitet: pozitivnost in iskrenost. Pravi, da se bo borila do zadnjega. Bo dovolj borbena, da bo očarala Erazma?

tulka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

10. feb 2010 21:21

ja, pa tudi novinarji znajo iz marsikatere izajve narediti senzacijo. bannanna_v_slo ;)

neznan uporabnik

10. feb 2010 21:22

No ja, bom tvegala...: Tudi mene zanima spolno življenje znanih Slovencev. Ker je ponavadi tako, da se rodi miš tam, kjer se trese gora. Da ne govorim o obratni opciji... In bajdevej, vse pohvale naši (KulSlo) administraciji. Sem čakala, kdaj bo padel nivo. Pa ni. Zato sem še vedno tu. japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti