Ujemi erazma

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

11. jan 2010 10:28

Nagrada ni Erazem, ampak 5.000 evrov in še kaj..... "Resničnostni radijski šov »Ujemi Erazma!« ne bo ljubezenska pravljica, temveč boj za nagrado. Predvsem bo zanimivo, zabavno, drugačno. Spoznali boste celotno radijsko ekipo, delo na radiu, Erazma B. Pintarja v pravem pogledu, poslušalci pa boste lahko Erazmu svetovali, katero naj izbere oziroma katera si najbolj zasluži zmago. Šov »Ujemi Erazma!« bo trajal od 1. februarja do 19. marca 2010. V petek, 19. marca, bo Erazem izbral tisto, ki se je v nalogah, ki jih je morala opraviti, najbolje odrezala ali je kakorkoli drugače pustila vtis. Seveda bosta Erazmu z veseljem pomagala z nasveti tudi Pečo in Pikec, mogoče tudi Špela. " Vzeto iz: http://ujemierazma.radiohit.si/si/o_sovu/predstavitev/defaul sara Sporočilo je spremenil(a) sara.vidmar dne 11. 2010 10:35

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

11. jan 2010 13:12

Ja, lepe mlade dame, hotli smo kapitalizem in sedaj ga imamo, cel paket: ropanje prebivalstva z vseh strani, nakupovalni centri,  lačni, brezposleni, poneumljanje državljanov z raznimi izbirami miss i resničnimi šoui...............

ežoj

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

11. jan 2010 13:40

Ah ežoj, ne tako črnogledo. Meni so na primer nakupovalni centri čisto simpatični :) Kar se tiče pa poneumljanja: Neumni ljudje obstajajo v vseh sistemih, ne samo v kapitalizmu. Gigi_84

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

11. jan 2010 13:42

Vendelina jr. je napisal/a:
...če pa je v resnici katera tolikanj blond, da misli, da ga bo s svojo prezenco spremenila do tega, da bo iz plejboja nastal nek stabilni pater familias z veliko denarja in udobnim življenjem.....je pa to zgolj in samo potrditev, da je človeška neumnost edini fenomen, ki nima omejitev. 

tulka

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

11. jan 2010 14:01

Vendelina jr. je napisal/a:
Zakaj, za božjo voljo, te pa zanima, kaj občestvo misli o zadevi? Česa blazno novega pa valda ne boš slišala. Vendelina jr.
Ja no, sem pač firbčna . Bolj me je zanimalo, če se bo oglasila kakšna, ki se je zares prijavila, ampak se verjetno ne bo tukaj izpostavljala Radia Hit ne poslušam in ga tudi zaradi Erazma ne bom, čeprav mi je dečko čisto simpatičen. Se pa zelo strinjam z zadnjim delom tvojega posta, Vendelina. korenckova

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

11. jan 2010 14:31

Gigi_84 je napisal/a:
Sploh pa ta je tole prvovrstna samopromocija. Še Murko bi se lahko od njega kaj naučil. Gigi_84
No ja, če bi me prisilili bi še vedno rajši lovila Erazma kot Murkota. Pred Murkotom bi bežala. K

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

11. jan 2010 19:29

Te šovi so pač popol odraz vrednot , ki sedaj veljajo. Upam samo, da še vedno obstaja zdrava sredina.

Erazma sicer ne poznam, vendar v intervjuju na radiju Hit je izjavil, da je sposobem družinskega življenja, da pa nikakor ne bi obljubil seksualne zvestobe. Je vsaj jasno povedal kako in kaj.

lp

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

11. jan 2010 20:07

Še en od "bisterjših" šovov.

Ti me ne zabavajo, temveč me slabijo. Zaenkrat ne bom imela časa zanj.

Itak pa lahko zamenjam postajo in pustim, da gre karavana dalje. 

Moj moto je, da je vsak osebek po svoje pritisnjen: eni smo tako, drugi pa so drugače.  In tim drugim tudi pustim, da so po svoje pritisnjeni.

Oddaje prav gotovo ne bom spremljala, poskrbela pa bom tudi, da moji bližnji o njej ne bodo nič vedeli.

 

mamka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

11. jan 2010 20:24

KARMINA je napisal/a:
Gigi_84 je napisal/a:
Sploh pa ta je tole prvovrstna samopromocija. Še Murko bi se lahko od njega kaj naučil. Gigi_84
No ja, če bi me prisilili bi še vedno rajši lovila Erazma kot Murkota. Pred Murkotom bi bežala. K

 

Hehe, KARMINA, Murko bi se sam spotaknil :))

jasna

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. jan 2010 21:06

Jasna1, a po tistem vicu o kuri in novem petelinu na dvorišču? Ko jo jepetelin malce naganjal, in kura bi, a ne zlahka? Pa si je mislila: če bom prehitra, ne bo nič, če bom prepočasna, bom izpadla kot kurba; najbolje, da se slučajno spotaknem ...

 

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti