Mene pa žuli...

tema je zaklenjena

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

30. dec 2009 12:32

Anamarija - kakšno stran nazaj sem napisala, da se mi zdi, da bi se ti mal kregala. Danes pa se mi zdi, da si mal sama s seboj skregana - žal.

 

 

rrr

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

30. dec 2009 13:39

tulka je napisal/a:

anamarija1 je napisal/a:

Kozamurnik, vedno se bom vtikala in spotikala, če bo ime recepta narobe napisan, to pa se mi zdi, da je najmanj kar lahko storimo, da se potrudimo

 

anamarija1 je napisal/a:

Lepo vas prosim Slovnica???????? Kaj ima veze s hrano?

 

Zdaj se pa odloči

tulka

 

 

Ime recepta je eno, slovnica pa drugo ali ne?

Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

30. dec 2009 13:49

ribaracarak je napisal/a:

Anamarija - kakšno stran nazaj sem napisala, da se mi zdi, da bi se ti mal kregala. Danes pa se mi zdi, da si mal sama s seboj skregana - žal.

 

 

rrr

 

Ja, seveda, ker je najlažje videti takega, ki mu lahko vsega izrečeš, kot takega ki se ga bojiš

Zakaj ne bi tudi mene spoznali v slabi luči, ki itak sem že, zaradi moje iskrenosti.  A tako, ki že od leta 2006 nonstop žali, je nesramna, poniža, tako ne vidite?  Pa ne mi rečt, da vsaka ima svoj stil, lepo prosim,!

ker meni je že dovolj tega!

 

Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

30. dec 2009 14:03

Hvala vsem tistim, ki mi pišete in pokličete po telefonu, vendar bi bilo fino se opogumiti in tukaj kaj napisati!

lp!

Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

30. dec 2009 14:19

Še tole napišem, potem, pa bom res lepo prosila, da se temo zaklene, sicer sem že dvakrat prosila, vnedar v tretje gre rado...

[besedilo izbrisano s strani moderatorke]

Blog sem sama sestavila brez vsakršne pomoči!

Mislim, da sem se potrudila!

  Anamarija

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. dec 2009 14:30

O, ti ljubi bog, pa da se ti ljubi čas s tem izgubljat?

 

O tem, kdo je kdaj otročji pa tokrat res ne bi, vsaj v tej temi je bilo to zelo očitno. Žal. Sicer pa vsakemu kdaj zdrsne, tudi najboljšim v družini. Pride tako leto, pravi  moj dober prijatelj, in hvala bogu, da se deveto končno izteka.

 

Lepo bodite, pa ven iz peskovnika, bi svetovala. Mamamia

Ejejej ...

 

 

mamamia

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

30. dec 2009 16:05

Pa dajte no, a res treba???

Kar se slovnice tiče, seveda ima veze. Ker obstaja iz več (ne večih) razlogov, eden med njimi je tudi ta: da bi se med sabo bolje razumeli. Napačno postavljena vejica včasih spremeni pomen. O tem smo že govorili. Če vidim kje 'korenjček', me malce zaboli, podobno kot Italijane, če vidijo Pana Cota. Pa saj pecivo bo isto uspelo, če delamo po navodilu, kjer piše 'rumenjake stepemo, dodamo sladkor, presejano moko s pecilnim in sneg' ali 'rumenjake zmiksamo , dodamo slatkor , presejeno moko s pecilnom in sneg', a priznajte: kaj je lepše prebrati?

 

To, da bi se pa zdaj na ločene brege postavljali, se mi pa ne zdi smiselno. Tako smo se v šoli 'jaz sem s tabo, jaz nisem s tabo'. Pa potem nikoli nisi vedel, s kom naj bi bil, ker če si bil z Metko, si moral biti še s Špelo, nikakor pa ne z Uršo, pa si se tega držal do drugega dne, ko sta pa postali neločljivi prijateljici Urša in Špela, ti pa tega nisi vedel ...

Jaz imam recimo izredno rada nekatere Anamarijine zapise (ima tak prisrčen smisel za humor), pa tudi Vendelinine (ogromno sem se naučila). Japaja ima v tej temi dobre komentarje, včasih pač ne. Z vsemi komentarji vseh naštetih oseb in drugih se pa tudi ne strinjam, tako da se ne bom postavljala na eno ali drugo stran. Pa tudi z mano ne pričakujem, da bi se vsi strinjali (čeprav fajn bi pa že bilo, ker imam prav )

 

Tema se je pa malce izrodila, čeprav po mojem mnenju lahko ostane, da vsak pove, kaj ga žuli. Včasih je to zelo koristno. Samo spoštovanja naj ne manjka in pogrevanja starih zamer naj ne bo.

Atina

P.S.: Aja, Tulka, imava enako napako: tudi v mojih zapisih je prepogosto besedica 'pa'.

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 30.dec 2009 16:07

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

30. dec 2009 17:33

Sem šla ravnokar na njivo po peteršilj za pečene paprike v solati in se mi na nebu zasmeji velika, okrogla luna. Takoj mi je bilo vse jasno :))) Ps1.: Atina sem te na daleč videla na koncertu, a je bila prevelika gneča, da bi prišla do tebe. Je bilo pa super. Aki še vedno raztura! magnolija

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

30. dec 2009 18:13

magnolija je napisal/a:
Ps1.: Atina sem te na daleč videla na koncertu, a je bila prevelika gneča, da bi prišla do tebe. Je bilo pa super. Aki še vedno raztura!magnolija

Jaz pa tebe nisem videla, eno par Črnomaljcev sem pa videla, ravno tako od daleč. Me smo imele silnih dogodivščin: sestra je šla čez mejo brez osebne, ena kolegica je bila stuširana s sokom, eno je pa ustavil radar. Koncert je bil postranskega pomena poleg vsega tega Kljub vsemu smo na koncertu uživale.

 

Aja, luna praviš da sije? Potem je res vse jasno

Atina

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

30. dec 2009 20:10

O, a to govorite o koncertu Parnega valjaka na Hrvaškem? Tudi jaz bila, punce, prej povejte Drugače se mi pa zdi, da tale tema že malo dolgovezno žuli. Predlagam, da odpremo večno zeleno temo z naslovom Polna luna in mlaj, pa naj se vsak(a) tam zlaja korenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti