Kuharska oblačila

barbi82  

član od: 11.6.2007

sporočila: 5

tema odprta - 19. nov 2009 16:24 | ogledi: 5.185 | odgovori: 14

Lep pozdrav vsem :)

Berem vas že dalj časa in vedno sem v vaših odgovorih in pogovorih našla rešitve za moje težave. Danes pa prvič postavljam vprašanje in vem, da mi boste znale pomagati.

Sem mladoporočenka in moj mož je po poklicu kuhar. Nikoli nisem imela problemov s pranjem perila, sedaj ga pa imam - moževa kuharska oblačila. Nikakor ne najdem pravega načina, da bi odstranila vse tiste mastne madeže. Mislim, da mi ni potrebno posebej poudarjati, da so vsa oblačila bela in da tisti čudežni detergeniti, ki jih oglašujejo po televiziji še zdaleč ne naredijo čudežev kot obljubljajo :)

Saj bi vprašala taščo, ki je te obleke prala prej, ampak sem ugotovila, da je bila pri odstranjevanju še manj uspešna kot jaz.

Ima kakšna izkušnje s kuharskimi oblačili? Vsak nasvet bo prišel prav, ker že resno premišljujem, da bi začela majice metat stran in kupovat nove. Res mi gre na živce, ker vseh madežev ne morem spraviti vn iz oblačil.

Hvala za odgovore in nasvete :)

Barbi82

barbi82

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. nov 2009 16:42

Mastne nadeže odstranjam tako, da jih najprej premažem s tekočino za ročno pranje posode, pustim, da nekaj časa stoji. Ti detergenti so namenjeni čiščenju mastne posode, delujejo pa odlično na oblačilih.

Za bela oblačila ni problem, za  kakšne temnejše majčke pa detergent razredčim. Deluje garantirano.

 

 

Vanja

barbi82  

član od: 11.6.2007

sporočila: 5

19. nov 2009 17:04

Kakšna super ideja - nikoli mi ne bi prišlo na misel :) koliko časa pa pustiš delovati, peden gredo obleke v stroj? barbi82

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. nov 2009 17:27

Zelo učinkovit je Meglio, ki je sicer namenjen čiščenju marsičesa v gospodinjstvu, vseeno, ali rumen ali oranžen. Postopaj, kot je napisala Vanja. Dobiš ga v plasenkah z razpršilom ali brez. Prvič kupi eno z razpršilom, kasneje navadne, pa samo zamašek zamenjaš z razpršilcem, navadne so pač občutno cenejše.

Veliko uspeha, pa s čimerkoli........

 

Pusti nekja časa, lahjko tudi čez noč, pa dobro zvij,da se ne osuši. Manj trdovratni madeži gredo stran tudi, če jih našpricaš in daš prat.

rimljanka - zasebno mnenje

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. nov 2009 17:31

Odvisno. Če takoj opazim, namažem in operem v pralnem stroju pri naslednji rundi. Drugače pa počakaj kakšno uro, malo podrgni, splakni s toplo vodo in operi z ostalimi cunjami.

 

Vanja

barbi82  

član od: 11.6.2007

sporočila: 5

19. nov 2009 18:01

Hvala, bom probala :) pa najbrž še prihranila zraven :) lp, Barbi82 barbi82

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

19. nov 2009 18:17

Tudim jaz ko perem moje kuharske obleke najprej pošpricam z megliom. Imam pa tudi v eni šprici namešan cet z vodo, pa tudi to špricam, pa je občutno bolje kot pa če bi samo navaden prašek dala. Vanish je pa za take obleke kot kaplja v morje, ne deluje "ama ništa"!

 

Lp Saša

Mir in dobro!

barbi82  

član od: 11.6.2007

sporočila: 5

19. nov 2009 18:58

Hvala vam, res ste zakladnica znanja in nasvetov :) barbi82

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. nov 2009 10:45

Mali odklon od teme: Detergenti za ročno pomivanje posode so izvrstni tudi za spopadanje z madeži, ki nastanejo zaradi znojenja. Vendelina jr.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

20. nov 2009 10:51

Seveda, in šamponi za dstranjevanje umazanjije na ovratnikih, zapestnih delih,.....

rimljanka - zasebno mnenje

neznan uporabnik

20. nov 2009 11:29

Pa ne samo namazat in fliknit v stroj, malo počakaj, da detergent ali šampon "prime"... temu smo včasih rekli, da perilo najprej namočimo (dostikrat v mrzlo vodo - beljakovine.... v toplo ali vročo pa maščobe), da ima tekočina dovolj časa, da zleze med vse tiste vozličke tkanine, sicer jo obdeluje zgolj površinsko. Se je treba vedno poglobit, hehe.. japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti