Kuharska oblačila

nemo  

član od: 31.3.2007

sporočila: 83

21. nov 2009 21:02

jaz tudi delam v kuhinji i moram priznat da nemam probleme z odstranjevanjem madežev.koristim samo persil in perem največ na 60 stopinj.vse gre dol in perilo pride snežno belo.res sem zadovoljna tem praškom.lep večer še naprej. nemo

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

23. nov 2009 12:09

Živjo! Za belo perilo je zakon Persil Gold, za ostale nadloge kot so zobne kreme, mastni madeži, trava, kri, blato, sledi pisal, krem za sončenje, pa absolutno Gallseife, ki je na primer izdelek K2r, dobi pa se jo tudi v DM-ju. Absolutnoje to milo boljše v trdni obliki kot v tekoči. Problematični del perila zmočimo, podrgnemo z milom, pustimo nekaj minut, nato operemo ročno ali v pralnem stroju. Prijetno preseneti tudi najbolj nejeverne. Beatrice beatrice

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

23. nov 2009 12:48

K2r poznam že dolgo, a za mastne madeže še vedno prisegam na detetrgent za ročno pranje posode.

Mamamia

mamamia

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

23. nov 2009 13:22

Moj je tudi v gostinstvu in sem imela na začetku velike probleme z madeži. Mi je sorodnica povedala, da pri njih v službi to perejo z Dexalom za belo perilo (iz Eurospina). Madež poškropim in dam srajco v stroj, na 60 stopinj. Čisto kot solza. Ampak pogoj je pa, da se perilo pere na 60. Prej sem se matrala z raznimi Vanishi, prala na roke ... Groza! Pa še smešno poceni je, mislim da okoli 1 EUR. Gigi_84

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti