Kode za spletne popuste

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

tema odprta - 28. okt 2009 12:13 | ogledi: 10.816 | odgovori: 4

Se opravičujem, če je kje že odprta podobna tema za spletna nakupovanja, vendar je nisem našla...torej, potrebujem kodo za mimovrste.com in če jo kdo ne misli uveljavit bi jo rade volje jaz.

hvala!

terakota

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

28. okt 2009 21:20

Kako jo pa sploh dobiš?

Drejček

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

28. okt 2009 21:46

Pozdravljen. Ko opraviš nakup v določenih spletnih trgovinah (pri tem vneseš elektonski naslov, saj se moraš za nakup registrirti) ti potem podjetja, ki kode imajo, vsake toliko časa pošljejo kakšno za popust. Recimo, če kdo potrebuje sem kpovala na biro.si in imam kodo za popust v vrednosti 5% od naslednjega nakupa, torej, če jo kdo potrebuje jo pošljem na ZS. Tako nekako. Na mimovrste.com pa mislim opraviti malo večji nakup, nič drastičnega, amapk vsaka koda se že lepo pozna... pa lep večer! terakota

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

29. okt 2009 7:58

Na mimovrtse delijo kode bolj izjemoma, parkrat na leto in trenutno ni aktualnih. Žal. Joan

piet  

član od: 2.10.2008

sporočila: 65

29. okt 2009 8:19

Jih pa imajo, kakor vem, velikokrat na http://www.aperio.si ki je podobna spletna trgovina kot mimovrste. Trenutno ga lahko dobiš na njihovi prvi strani v glavnem oknu poš številko 2 (spodaj levo pod sliko). Preveri! piet

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti