Vzmetnica

ealy  

član od: 27.5.2004

sporočila: 173

tema odprta - 29. sep 2009 12:27 | ogledi: 2.178 | odgovori: 5

Prosim za vaša mnenja. Ne maram trde vzmetnice, prebrala sem, da so žepkaste vzmeti ok, ker me boli hrbet. Odločam se med temi dvemi:

[www.meblo-jogi.si] - HOSPITAL SUPER

[www.lineaflex.si] - AZALEA

Imate kakšne izkušnje?

ealy

romyd  

član od: 31.1.2008

sporočila: 16

29. sep 2009 13:04

Imam jogi HOSPITAL in podobne težave s hrbtenico. Moja ocena je super. lp romyd

navylife  

član od: 11.5.2007

sporočila: 22

29. sep 2009 13:13

tudi mi imamo v jogiju žepkaste vzmeti,pa kljub temu,da že prenaša našo težo par let,se dobro drži-z možem sva zadovoljna in verjetno bom tudi za sina nabavila nekaj takega..ne vem pa že več,katera firma je in tud ni bila najbolj poceni,ampak investicija v dobro spanje se splača navylife

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. sep 2009 13:44

Ealy, o modrocih nimam nobenega pro-et-contra mnenja. Sem pa prepričana v to, da kdor ima kolikor toliko počiščeno glavo in kdor kolikor toliko spoštuje svojo hrbtenico in zdravje vobče, spi na trdih-manj trdih in vsakršnih kolikor toliko solidnih vzmetnicah. Kdor pa hodi spat z nemirom in stisko, ne bo zaspal ali pa se bo premetaval na hiperergonomični in sploh ortopedsko korektni vzmetnici. Z drugimi besedami, za kvalitetno spanje največ naredimo v budnem stanju. Modroc je tu bolj "jagoda na torti". To, da vsak proizvajalec tako hvali svoj produkt, je pa posledica močne konkurence na trgu in čisto nič drugega. In ko človek kupi novo vzmetnico, si nekaj časa tudi nezavedno sugerira, da bo od zdaj naprej bolje spal in nekaj mesecev je to tudi res. Ko pa se življenje vrne v običajno stresne tirnice in prvotna moč sugestije popusti, je pa vse po starem. Ne trdim, da je čisto vseeno, na čem človek spi. Vzmetnico je treba na toliko in toliko časa menjati. Ampak nobena od njih ne bo prinesla čudeža. Vendelina jr.

ealy  

član od: 27.5.2004

sporočila: 173

29. sep 2009 14:00

Jah pa še prav imaš Vendelina Jr. Samo kaj, ko ti pri bolečinah v hrbtu in križu zdravnik najprej svetuje spremeniti držo, jogi, povšterček...potem poskusiš. In kot berem razne forume sem opazila, da so zdaj "IN" te žepkaste vzmeti. No, verjetno bo padel Meblo, potem pa poroča:). ealy

kuharski_mojster  

član od: 6.3.2022

sporočila: 8

23. feb 2024 0:07

20 let za tem pa še vedno si ljudje postavljamo enaka vprašanja... no če bo še kdo naletel na to objavo, kot sem jaz pravkar, tudi meni so svetovali žepkasto vzmetnico na več koncih, glede na kilograme in način spanja srednje trdo vzmetnico, na koncu sem se odločil za swissbed, saj lahko 180 dni spim, in če nisem zadovoljen vrnem.

kuharski_mojster

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti