Majhne radosti

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. okt 2009 23:40

Moj life je poln velikih malih radosti, zadnje čase. Samo tega prehlada se moram znebiti do jutri. Potem bo vse rožnato.

Angleška kraljica je po moje bolj zainteresirana v ljudi, pršut, grozdje, domač kruh in dišeče kužke, kot travo.

Vanja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

5. okt 2009 23:45

mamaF je napisal/a:
Ežoj.

 

BTW, a verjamete, da je mene obiskala Angleška kraljica osebno (kljub nepokošeni travi in jesensko zanemarjenem vrtu). To je bila pa moja ne majhna, ampak velika radost tistega dne.

Mojca
dej no, jaz sem pa mislila, da sem sanjala, da sem bila pri njej na avdienci. Ognjič

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

6. okt 2009 9:14

Hvala Rimljanka za strokovno mnenje , no sej sem tudi jaz imel na sumu, da je Ežoj brstičke enostavno nekam napika ampak pri poplavi novih ratslinskih mutantov se nikoli ne ve. Ime Varietas bulbifera pa bi pri tem umotvoru zasavskega kolega lahko bilo tudi Varietas Bleferis - je pa ta nova sorta popestritev, ni kaj. LP hedonist

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. okt 2009 19:33

rimljanka, res je Robinia  pseudaccacia, nisem pa vedel da je ta varietas. Iz pisanja frine pa hedonista je čutiti nekakšno nezaupanja ali ne vem kaj. Ne vem odkod nezaupanje, lahko prisežem na kar hočete in mi zares lahko verjamete, da ni pri meni nobene genetske manipulacije, nobenih genetsko spremenjenih organizmov ( GSO ). Vse kaj je na sliki je čisto naravno, brez kakršnihkoli genetskih sprememb.

 

ežoj

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. okt 2009 19:40

Ežoj, kakšen pošten pravnik bi ti povedal, da gre za prevaro občinstva ...

F r i n a

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

6. okt 2009 20:41

ežoj je napisal/a:

 Ne vem odkod nezaupanje, lahko prisežem na kar hočete in mi zares lahko verjamete, da ni pri meni nobene genetske manipulacije, nobenih genetsko spremenjenih organizmov ( GSO ). Vse kaj je na sliki je čisto naravno, brez kakršnihkoli genetskih sprememb.ežoj

Jaz ti 100% verjamem, ežoj. Čeprav bi bilo fer, da bi dodal: brez kakršnihkoli genetskih sprememb, ki bi/so nastale z delovanjem človeka (beri ežoja). Ker zaprmej je kakšna genetska sprememba nastala po naravni poti, spontano.

rimljanka - zasebno mnenje

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

7. okt 2009 6:28

frina, saj vem odkod nezaupanje: na sliki se vidi ena mreža in ti misliš da s to mrežo jaz presejavam gene in izbiram zaželene, in sumiš na genetsko manipulacijo. Pa nisem jaz Monsanto, sem le skromen vrtičkar. Nobene ( genetske ) prevare ni, saj vidiš, da mi stroka verjame.

ežoj

kozamurnik

sporočila: 2311

7. okt 2009 6:37

Da se vrnemo k temi: po dveh dneh poizvedovanja smo uspeli najt mlado lastnico psa, ki se je zatekel k nam. Desetletna deklica in njena mami sta jokali od veselja. Jaz tudi. kozamurnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti