Morske kumare (črne, pod vodo na tleh morja)

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

22. sep 2009 19:07

Vsaj te tri so zanesljivo fotomontaže, vse ostalo je v živalskem svetu več kot možno. Res obstajajo velelignji, globokomorski, ki skupaj z lovkami merijo okoli 20 m.......

Ne pozabite, da pri večini fotk ni nobene opore, s aktero bi vedeli, kako velike so živali. Male žabice so, jasno, lahko pač prva stopnja po paglacvcu, jih zna biti recimo, ob šravem času na pravem mestu, tudi pri nas nebroj.....smo jih, morda malo večje, v soboto gledali v Rakovem Škocjanu, pa čisto male pupke, kake 3 cm dolge tudi.....

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

22. sep 2009 19:13

barbara9 je napisal/a:

Pa še nazoren prikaz tistega, o čemer je pisal Hedonist 

http://www.youtube.com/watch?v=lKWSLg5PDiU

barbara9

 

Je vsaj jasno, od kod ime brizgači. Ja, izbrizgane organe povsem obnovijo, eden od naj...primerov  regeneracije med živalmi, zanesljivo.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

22. sep 2009 19:36

Tako majhne žabice imam tudi jaz okrog svoje hiše.  Na žalost pa zaradi photoshopa ne verjamem nobenim forografijam več.

Vanja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

22. sep 2009 19:48

Vanja, pri fotkah živali precej pomaga, če znaš kaj zoologije in poznaš kar nekaj živali. Sem pač zgornje zapisala, ker oboje zame vsaj en malček drži......Velja tudi za rastline, pa za.... Vsekakor se pa strinjam, da je goljufij mnogo.....

rimljanka - zasebno mnenje

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

22. sep 2009 20:11

rimmy, saj se 100% strinjam s tabo.

 

 

Vanja

neznan uporabnik

22. sep 2009 21:40

Evo mene s terena! Ob 16 sem bila v hostlu Val. Mize v restavraciji stojijo, restavracija kot taka ne obratuje že najmanj 2 leti, kot mi je povedala gospodična na recepciji. Povprašala sem za lastnikom, pa mi je povedala kdaj in kam in za koliko časa je šel (pa ne bom izdajala teh podatkov), skratka, še 2 dni ga ne bo. Potem sem ji povedala, da sem prišla na hišno specialiteto morske kumare. Nakar mi reče: "A res, hecno, danes je že en gospod telefoniral, da delajo raziskavo o receptih za morske kumare in mi je povedal tudi naslov, kjer si lahko ogledam, da so bile pripravljene v tem lokalu." Kaj sem hotela, sem povedala, da smo iz iste ekipe (mimgrede, Garti, lohk bi midva naredila eno skupno akcijo, tko si mi pa teren preveč pripravil in je bil efekt presenečenja eliminiran..) Torej - iz te moke ni bilo kruha in iz kumar ne slastnega obeda. (Bom naslednjič, ko bom v piranu, ponovila obisk) Sem letela še v mandrač (mimgrede, ko sem šla po sol) in povprašala za ribičem Igorjem (bi šla z njim magari kumare nalovit), pa so mi kompanjoni povedali, da je Igor en svobodnjak, ki je dosegljiv v stilu "sad ga vidiš sad ga ne vidiš", ga pa tudi, ko ordinira, ne vidiš, ker je nočna ptica. Toliko časa (da bi čakala na noč ima svojo moč) nisem imela in ker sem otožno pogledala, so mi bili pripravljeni dati Igorjevo mobi številko. Sem povedala, da z Igorjem nisva toliko (še) intimna in da hvala, ampak ga bom že še našla, naslednjič, ko pridem tja. Ekola. TBC japaja

gartner3  

član od: 16.9.2009

sporočila: 66

23. sep 2009 6:32

JAPAJA, sem vam že prej v neki moji temi omenil, da sem na žalost ali veselje "delni perfekcionist" in tak nisem samo na področju kuhinje. Sem vam povedal, da bom šel takoj v akcijo. S to PRIJETNO ga. ali gdč. iz hostla Val sem dogovorjen da me g. Dir., takoj ko se vrne iz poti, pokliče in s pomočjo njega poizkušamo nadaljevati raziskavo o tem receptu. Še malo potrpljenja, prosim! LP, Garti gartner3

neznan uporabnik

23. sep 2009 8:44

Sori, Gartner3, se nič ne spomnim, da bi povedal, da boš šel takoj v akcijo (bi mi prišparal čas).. Upam, da mi ne spelješ ribiča Igorja? Ker jaz sem pa delno ljubosumna japaja

neznan uporabnik

23. sep 2009 9:00

Haha, ta je pa znana kot McDonalds žirafa :) jancka

gartner3  

član od: 16.9.2009

sporočila: 66

23. sep 2009 9:12

Japaja, brez skrbi. Moja nagnjenja so še vedno bolj usmerjena na lepši spol in to lahko dokažem tudi z mojim družinskim češpljeredom, ki ga imam doma. LP, Garti gartner3

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti