Mrzle noge

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

6. dec 2010 20:06

Moraš sicer posvarit, da je tista masaža malo fakirska (če ne bi imela odeje, bi bila najbrž že luknjasta kot ribežen) :))))))))) lp, proxima

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

6. dec 2010 20:08

Sedaj sem se spomnila: tudi odeja iz pasje dlake je zelo dobra za gretje nog!!!p9110146_595

Nena-morje

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

6. dec 2010 20:09

Proxima, jaz sem pikasta po celem telesu, kot da imam ospice

Nena-morje

sreca  

član od: 8.1.2010

sporočila: 30

7. dec 2010 9:35

Nobena žavba, nobena topla voda, nobeni copati in ne vem kaj še mi ne pomagalo, vse šem že probala. Imam namreč probleme s petami, ki me tako ledeno žgejo, da mislim, da jih držim na pravem ledu. Meni je pomagalo, da v zgodnjih pomladanskih dneh, ko je morje še zelo mrzlo namakam noge v to morsko vodo, malo me ledeni, a zaleže pa za kakšen mesec. V morski vodi držim noge kar po 15 minut, stiskam zobe, ker je res mrzlo, to ponavljam po desetkrat, pač malo trpim, je pa potem nekaj časa mir. Ne vem pa zakaj, se to dogaja z mojimi petami. Poskusite še ostale (i), če zaleže za cela stopala oziroma noge. LP sreca

sensia  

član od: 17.4.2009

sporočila: 98

7. dec 2010 10:47

ja sto ljudi sto čudi vsakemu pomaga nekaj drugega in je najboljše, da kr malo ekperimentiraš in prideš do tega, kaj tebi pomaga. Jaz sem skoz imela občutek, da stojim do gležnjev, v ledeni vodi.Probala vse živo in nič ni pomagalo dokler nisem izvedela v lekarni za masaže nog, ki jih izvaja neka gospa in ima s svojim delom super rezultate.Sem rekla kam gre štrik pa naj gre še bik in si obljubila, da je pa to res zadnje, kar bom plačala, da bi imela tople noge.Šla sem k njej in že po prvi masaži je bil božanski občutek, svetovala mi je še istočasno masažo trebuha, kar se je meni zdelo smešno.Ampak sem se odločila tudi za to.Povem vam, da nisem od takrat naprej nikoli več imela občutka ledenih nog.Res, da nimam vročih sam ledenih pa tudi ne.Skratka men so že 4 masaže pomagale.Od takrat naprej grem vsake dva meseca še na kakšno masažico, sam to grem bolj za to, da se pocrkljam in sprostim.Probat ni greh.mogoče ti pa ravno masaža pomaga.lp sensia

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

8. dec 2010 8:40

Da ne odpiram nove teme bom kar tu vprašala.Jaz pa imam probleme z rokami-večno ledene roke. Imam štiri otroke in mi ni ravno prijetno,ko jih božam al karkoli se dotikam in se vlečejo vstran. Pa ni to samo pozimi,tudi poleti ko je zunaj vroče imam ledene roke.Sicer sem cela bolj zmrznjena,me zebe šest ali več mesecev na leto!! tatam

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. dec 2010 8:55

Nena, koliko živali pa imaš?

Vendelina jr.

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

8. dec 2010 9:01

Vendy, a pri vaši hiši še vedno kotalkate z biosinhronom??

rrr

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. dec 2010 9:18

 RRR, sedaj smo kupili že drugega, ker je prvi od silnega drgnenja razpadel... Stopalca so za orožno dovoljenje

Vendelina jr.

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

8. dec 2010 10:06

Vendy,  imam (vse sem resila iz grozljivih okoliscin), Dogo Argentino je sinova, vendar veliko casa prezivi pri nama.

lp Nena 

Nena-morje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti