Malo biologije

tema je zaklenjena

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. sep 2009 20:33

Ampak tedika, draga sočlanica naše Kul.Slo, seveda imaš pravico do svojega mnenja. Po moje, če je Tjaška pametna punca, se je iz odgovorov lahko veliko več naučila kot če bi dobila direkten odgovor, če pa ni  potem je itak vseen.

Praviš, da ti prekipi, ob takem pametovanju, da se na stričku googlu najde vse, le potruditi se je treba. Kaj misliš koliko šele meni prekipi ko se to nenehno ponavlja in se nekateri še kar ne morejo tega naučit ( pa še se večinoma niti ni treba matrat, le vtipkaš besedo in mal pogledaš kaj pride ven ).

Kakorkoli že, se mi zdi, da se tudi iz takih odgovorov, ki navidezno niso odgovori, lahko veliko naučimo, strinjam pa se, da sem ter tja, dejansko kakšna tema mal zaide, pa je zaradi tega, večinoma vse skupaj še bolj zanimivo.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. sep 2009 20:43

Drage moje dame ( čokobananca in kleo posebej ), lahko vam zatrdim, da so vsi, ki so de oglasili v temi dobro poznali odgovor ( vključno z mano, le bannanna mi je skrivnostna ), in vsi mislimo, da smo tjaški več pomagali na tak način, kot, da bi ji direkt odgovorili.

ežoj

neznan uporabnik

16. sep 2009 8:08

Na stričku guglu se najde vse, ja. Tudi ogromno ene škart robe. In Tjaška je pričakovala mnenje oziroma obrazložitev dveh pojmov od nekoga, ki se res spozna na to. Očitno je na tem forumu največ vzgojiteljev in ribiških svetovalcev.. Kar se tiče gugla, ima ta striček v posedovanju toliko solate, da jo včasih kar težko strebiš. Recimo: Bila sem zaljubljena v tipa, zaradi katerega mi ni bilo ne jesti ne spati. Medlela sem vsakič, ko sem ga srečala. Nisem vedela, kako naj se mu približam. potem sem izvedela, da se tip ukvarja z ZOOFIZIOLOGIJO.. japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 16. 2009 08:13

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

16. sep 2009 8:49

Kleo nimaš prav, žal. Napisala si, da "moramo v marskikateri drugi nam zanimi temi brati neke čveke in debate". Narobe. Ne morate, nihle vas ne sili. Enostavno ne berite pa bo. Zato je ta tvoja izjava eno navadno čvekanje kajti v resnici marsikdo, ne bom rekel da ravno ti, uživa ob branju posta, kjer leti perje naokoli. Kajti v Sloveniji žal velja, da so najboljše novice, slabe novice. In ne mi rečt, da tukaj ni tako. Zdaj ti bom dal pa povsem konkreten nasvet: izogibaj se tem, kjer se članstvo prepira ali malo bolj energični zagovarja svoja stališča in mirno boš živela dalje. Pa še to- nevrofiziologija meni ne deluje lih ko ena filozofska smer tko da..... LP hedonist

neznan uporabnik

16. sep 2009 9:01

Jaki forum, če se ga ne bere ali ne oglaša ali ne reagira...! Mi pa deluje itak kot svet v malem, dostikrat v zgodovinskem dizajnu, kjer se plemena borijo za svoj obstoj... Samo da ne pride do hujšega.. japaja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

16. sep 2009 9:14

Pa kaj res morate stalno drečkljarit in špetir delat, no? Je res tako grozno, če ti kdo pove, kje najdeš informacije? Če jih tam ne bo našla, pa naj pride povprašat še za kak drug vir. Na tak način si vendar širiš obzorje in se kaj naučiš. To je zame enako, kot bi nekdo naročil sosedi, naj prinese margarino, ker sam ne ve, kje jo kupit...In ne bo nikdar vedel, če mu jo bo stalno nekdo pred nos prinesel. Če nekdo zna prilezt na kulinariko, se registrirat, odpret novo temo..., potem zagotovo zna tudi guglat. Ognjič

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

16. sep 2009 9:46

Ni mi prijetno, ko berem vaše odgovore, oz. pojasnila na zastavljena vprašanja. Na žalost na vprašanje Tjaške strokovno ne znam odgovoriti, vprašanje razumem, na Google pa ne grem iskat odgovora saj pravite,naj se sama potrudi). Sprašujem se zakaj pomagamo članom iskati odgovore na zastavljena vprašanja, ko govorimo o jedeh, npr.:"jedla sem fižol s smetano in... ali kdo pozna to jed?" Tu smo vsi solidarni. Pri tem vprašanju, ki ga je postavila Tjaška, pa ji solite pamet, pa ne samo njej tudi ostalim na nekatera zastavljena vprašanja. Halo............Ni čuda, da že sami sebi govorimo, da smo zariban narod. Se vprašate zakaj? Pomagajte če znate, drugače pa bodite raje tiho. Migla

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

16. sep 2009 9:59

Migla je že pol povedala kar sem nameravala napisati, vendar...

Ravno zaradi čedalje pogostejših neprijaznih odgovorov " poguglaj"! sem na Kulinariki vedno manj.

Koliko tem bo, če bomo vsi začeli gugati? Koliko obiskov bo, če se bomo poslužili gugla?

V končni fazi, lahko utipkam karkoli v vezi s hrano pa mi bo google vse našel.

No, potem pa naj se Kulinarika zapre pa bo stvar rešena!

Anamarija

neznan uporabnik

16. sep 2009 10:09

He he, sem ravnokar odguglala "fižol s smetano"... Torej tudi za fržol ne rabiš kulinarike. Mogoče je pa Tjaška narobe postavila vprašanje? Bi mogoče poleg definicije pojma morala vprašati tudi "Vaš odnos do zoofiziologije?" in "Ali se kdo v vaši bližnji okolici ukvarja z nevrofiziologijo?". Ampak po moje bi še najbolš skoz pršla, če bi postavila trditev, da je zoofiziologija nekaj v zvezi z upravljanjem živalskega vrta. Potem bi ji lahko nekdo takoj dobrohotno posolil pamet in mimogrede napisal definicijo. Se pač ni znašla. japaja

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

16. sep 2009 10:17

japaja je napisal/a:
He he, sem ravnokar odguglala "fižol s smetano"...
Jaz pa "zoofiziologija". Razen ene srbske definicije, ki je za večino današnje mladine precejšnja neznanka, nobene pametne razlage... Vanilija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti