"plastične" lepotice

neznan uporabnik

10. sep 2009 10:10

Kolikor jaz poznam Ežoja, bo endvatri poslal slike od radiatorjev. Tapravih. Upam, da ti nisem pokvarila predstave, Ežoj? drugače pa, veliko, ogromno spikerjev se je podalo v ta poklic zaradi prirojenih govornih napak. In so ubili dve muhi na en mah, ob vajah za lepo izgovorjavo so pošlihtali svojo težavo in še službo so dobili. Tako je to, če se potrudiš in iz problema narediš rešitev. Druga pesem pa je, če te v imenu enakopravnosti nekdo posiljuje s svojimi hendikepi. Mejačka, tale tvoja osja prigoda je super! Vsekakor boljša, kot če te kdo na g***c! V tem primeru imaš tudi otečene ustnice... pa še kasiraš lahko za to, namesto da plačuješ hihi! japaja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. sep 2009 10:36

japaja, jaz se bojim, da si vsi, ki so šli med spikerje, niso popravili izgovorjave, ampak so zgolj dobili službo (ali vsaj delo) ... in moram jaz plačevat, da to poslušam. In se potem še premaknit do daljinca, da "skratim muke". Muko moja, pređi na drugoga ... Mamamia mamamia

neznan uporabnik

10. sep 2009 10:55

Kaj si rrrekla, Mamamia, nisem dobrr ššliššala?! Ker sem sanjala njeega... No, glede na to, da obvladaš ignorirat (si se na kulinariki naučila), se ne bojim zate japaja

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

10. sep 2009 11:04

proxima je napisal/a:
popoldne pa na brazilsko depilacijo (bom pietetno prihranila podrobnosti o posledicah, s katerimi se - prav tako poklicno - srecujem, pa ne obrezovanja)
Mene pa tole zanima. Kakšne posledice? RadaJem

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. sep 2009 11:09

japaja, a si ti morti ežoja sanjala? Ti rečem, da je njegov klobuk skoraj tako lep kot kak radiatorček ... Ignoriranja sem se naučila že prej, sem pa na Kulslo to izpilila. Saj veš, človek se uči, dokler je živ, in čeprav sem že v tistih najlepših letih, je dovolj prostora za še kakšno novo spoznanje. Ak je bal, nek je masken bal. Mamamia mamamia

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

10. sep 2009 11:27

elaphus je napisal/a:

Jaz se samo bojim, da bo proximin potopis tudi tokrat ostal brez zaključka - ampak tudi to je bolje kot nič!

lp

cervus
Ne bo ostal brez zakljucka, ker sem ravno te dni koncno poslikala: 1. Ramuxaro in njenega kompanjona, Gulliverja L., v ljubljanskem gnezdu 2. decoy naprave in napravice (za primer ponovnega ropa) - razlaga sledi. lp, proxima

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. sep 2009 11:41

Jaz sem tozadevno totalno tolerantna. V smislu, vsak je avtonomen v tem, kaj počne in ne počne s sabo (poudarek je na "s sabo")- meja tega početja je zdravje in dostojanstvo drugih. Ker, tisto, kar se enemu zdi "pretiravanje"....je pač njegova subjektivna ocena in nič drugega. Lahko temu "pretiravanju" (v smislu, popravljanje nosu do točke, ko ga skoraj ni več, lifting do točke, ko ni več grimas...) rečemo, da nekdo zapolnjuje neke svoje praznine na napačen način, ampak takole vas vprašam, kdo pa lahko zase reče, da je čisto vse praznine napolnil na pravilen način? Roke gor, da vas vidim. No, saj sem si mislila, da ne bo divgnjenih rok.... Ker pač to nikomur do konca ne uspe. Eni hodijo na kozmetične popravke, eni se nažirajo, eni se nažirajo in stalno hujšajo in spet papajo, eni imajo že travarico na tešče, eni verižno kadijo, ene zbiramo čevlje(guilty), eni mižijo pred neuspehi v svojem življenju in zato z odprtimi očmi buljijo v življenje drugih....My point is, vsak ima na svojem vrtičku eno gredico, kjer stvari ne gredo tako, kot si sam misli, da bi morale in potem to razrešuje tudi na napačne načine. In dajmo si tole lepo vsak malo priznati v intimi (prosim, ne čisto vsega sem napisati) in si zaradi tega ne dajmo dodatnih kazenskih točk in črnih pik in ne dajajmo jih tudi drugim. Konec koncev, če nekdo želi izgledati kot barbika in ji denarnica to omogoča, pa naj. Če bo nekje na sredini tega procesa "shvatila neke stvari", jih bo, če jih ne bo, bo pač morala narediti nekaj drugega. Ali pa tretjega. Ali pa četrtega. Najkasneje na koncu vsi "shvatimo neke stvari" (Pepca iz Šentflorjana in Michael iz Neverlanda, tu kakšne silne razlike ni). In je fino, če jih ukapiramo dolgo pred koncem. Če bomo manj energije namenjali temu, da bomo sodili druge in raje razvijali sebe, bomo ukapirali prej. Plus, medicinski posegi, s katerim se popravlja izgled nečesa, so medicinski posegi in tu se stvar začne in konča. Enkrat se popravljajo "klempave uši", drugič hude brazgotine. In nikomer ne privoščim nobene brazgotine, ampak, če bo kdo, nedajbože v situaciji, da bo hudo poškodovan ali bolan in bo potreboval kak rekonstrukcijski poseg, potem naj se najkasnje takrat zahvali vsem tistim s čudnimi uhlji, povešenimi dojkami, z nevidnimi napakami na nosu....če ne bi bilo njih, bi imeli kirurgi manj prakse in bi se bolj učili na njegovih/njenih brazgotinah. Vendelina jr. P.S. Proxy, ne morem, da ti ne bom poslala enega levičarskega brazilskega pozdravčka:))))))))))))) Pa da mi ustavljaš promet po Siciliji.... Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 10. 2009 11:52

neznan uporabnik

10. sep 2009 12:02

Me pa pri vsej stvari z zategnjenimi usti nekaj strašno zanima.. Kako se obnesejo pri intimnih dejavnostih, kjer se uporabljajo tudi mehke, vlažne, tople, ubogljive, fleksibilne ustnice? Po moje mora biti hudo, če nekaj imaš, a ne moreš uporabljat tako kot se šika? japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 10. 2009 12:31

jedert  

član od: 31.7.2008

sporočila: 77

10. sep 2009 17:26

Moje stališče do teh zadev je povsem identično pogledom Vendeline jr, zapisanim zgoraj. Dokler človek s svojimi odločitvami in ravnanji ne povzroča škode drugim, je to povsem njegova stvar. Kot je navsezadnje njegova stvar tudi to, če s tem nemara dela škodo sam sebi. Odgovornost za posledice (pozitivne in tiste manj ugodne) je pač njegova. Zakaj bi se norčevala, zgražala, obračala oči "v nebo", zato ker se je nekdo odločil za neki popravek na sebi? Če je po posegu sam s sabo bolj zadovoljen in se bolje počuti, super. jedert

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

10. sep 2009 17:29

Mene sta pred leti, ko sem hodila na 'oglede' na sedanji dom, pičili čebeli, vsaka zraven enega očesa. Pa ni boljšega liftinga :) (tako da mejačka predlaga za ustnice, jaz pa za celotne ličnice).

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti