Mum 4701

Buby  

član od: 17.8.2006

sporočila: 19

13. jun 2010 10:33

Malo gre stran z navadnim jedilnim oljem. Če bi to vedela prej, da bi lahko zadevo izvedla takoj po uporabi, bi najbrž še boljše delovala. Zdaj sporočam za vse ostale, ki bi jim informacija morda prišla prav :) Buby

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

17. jun 2010 9:32

Tegale s prvega linka imam jaz,

kaj pa si hotela povedati z drugim linkom???

Ker meni se nekaj drugega prikaže.Če piše da je za MUM 4,potem verjetno paše.Sama sem še kar nekaj dodatnih stvari nabavila,tako da sem upoštevala samo MUM4,pa vse paše.

Imam pa še en blender original zapakiran,ker so mi potem kar sorodniki kaj ob praznikih dokupili.

 

 

anaeva

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

17. jun 2010 10:09

Anaeva ,na drugem linku so dodatni pripomočki za mikser. Ta na prvem ima malo drugačno oznako Mum 46 cr2.Me je malo zmotilo to,da pri dodatnem priboru piše samo mum4. Mislim,da nisem dobro prebrala.Me pa zanima še samo to kako se ti obnese pri gnetenju testa? Hvala pa za odgovor, bom tudi sama upoštevala Mum4.zdaj pa ponjega,ker so trenutno v akciji in je kar 30%nižja cena. kriznana

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

17. jun 2010 12:48

Ob gnetenju testa je vse ok.

Sicer vedno gnete na 1. ali 2. stopnji,ker se mi zdi,da bi ga na 3. ali 4.preveč mučila.

Aha pa mogoče še tole,pri ožemalniku citrusov bi bil lahko malo boljši tisti nastavek,mogoče bolj močen,ker ne ožame najbolje.

Priporočam ti tudi,da nabaviš dve posodi,zaradi rumenjakov in beljakov,ki se pogosto pri receptih stepata narazen.

 

 

Sem pa šla še enkrat pogledat link.vidim,da kar nekaj stvari  nimam,tisto za ribanje(orehov) bi bilo superca,pa tudi za pasiranje bi znala uporabit.

 

Imam pa doma še nastavek za sladoled,ga bomo sedaj ko je poletje večkrat uporabili.

anaeva

Sporočilo je spremenil(a) anaeva dne 17. 2010 12:53

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

17. jun 2010 15:40

Ta za ribanje je super, vedno "ribam" orehe z njim. Moraš pa imeti nastavek za mletje mesa, če želiš mleti s tem nastavkom. Moj mum je še iz juge, sem ga kupila iz konsignacije in dela, dela....

Lijana

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

17. jun 2010 19:28

Sem vesela te informacije Lijana.Tisto za meso imam in je super.

anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti