Ne ampak res a morate vedno skrenit s teme??? ![]()
Kaj pomeni "m"?
Ma jade, tista knjiga nevem če bo dobra, preveč je " ofucana " od uporabe. Drugač, a ste to imeli za tele visoke funkcije na kulinariki kašen tečaj jezikov ( ko tako šprehaš ).
Pa saj vidiš, edina midva se drživa teme.
ežoj Tale bo pa težka
, vsi nevidni, vsi anderkaver..
ja, kako se bomo pa sploh spoznali?
japaja
japaja,a ti si tudi nevidna...ja kako ti bo pa potem ežoj špango rihtal![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| ežoj je napisal/a: |
Ma jade, tista knjiga nevem če bo dobra, preveč je " ofucana " od uporabe. Drugač, a ste to imeli za tele visoke funkcije na kulinariki kašen tečaj jezikov ( ko tako šprehaš ). Pa saj vidiš, edina midva se drživa teme. ežoj |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
