Draga Gogad iskrene čestitke tudi iz moje strani .
kepca
Čestitam
Iiiiiiiiiiiiiiii, gogad, tule je obljubljeno: ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=glNjsOHiBYs&featu
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tale izbira pijač pa zato, ker ne vem, kaj imaš najraje. Vsekakor, vse najboljše in lepo praznovanje ti želim!
Vse najlepše!![]()
![]()
![]()
Vse najboljše!![]()
![]()
![]()
Vse najboljše in najlepše tudi z moje strani!
Petya
Gogad, vse NAJ NAJ tudi v naslednji polovici stoletja!






Balenka
Vse lepo, dobro in zdravo!
tumpika 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
