Vse naj, naj

buča
Čestitam
Naj steze tvojega življenja s cvetjem posuta bo, naj tebi sije sonce-to moje želje so.
Vse najbolše, vse najlepše!

breskva
Hvala za čestitke.
Sem pa doživela presenečenje,od drage prijateljice s kulinarike dobila šopek s čestitko po pošti.
Skrinja se skrivnostno prazni.
...se mi zdi zakaj...![]()
Malo (no zelo ;-)))) zakasnele čestitke še od mene. Nisem imela časa za računalnik, zato sem temo opazila šele danes. Vse kar so ti napisali drugi, daj na kubik in to so moje želje zate!
Hvala Simona,nič zato,saj še kar žuram...![]()
![]()
Super si Gogi ;-))))
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
