Vse najlepšeeeeeeeeeeeee!!
petardica 
Čestitam
Dragi kulinarični prijatelji in prijateljice,najlepša hvala za lepa želje!
No,spet![]()
![]()
.........danes kar lije....
Torej ,skrinja je odprta ,kdor prej pride ,prej melje....
lp goga
skrinja je odprta, sliiišite? Ognjič, spotoma poberi še mene, že čakam pred hišo!
Jaz tudi, jaz tudi.
Gogaaaaaaaaaaa, pa ne tako no. Pa tako si čakala ta dan. Glavo gor in napad na skrinjo ![]()
![]()
![]()
Jaz sem pa predaleč!
receptor, ni problema, grem lahko jaz po bližnjici skozi SG iz KK v Tržič, pa še tebe poberem...
Ognjič 
Ooooo, vse najboljše, Gogica, : ) : )
lidka [sonce]
Gogad, čestitam
Migla
Vse najboljše! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| barbara9 je napisal/a: |
Vse najboljše! [torta][sopeksrckov][ponev3srca][ponev3srca][ponev3srca][sonce][sonce] barbara9 |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
