Kaj podarjate za rojstne dneve vašim moškim?

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

29. jun 2009 15:23

Vedno vem kaj potrebuje. Enkrat sem mu prstan, ko je dvomil v najino ljubezen...predlani uro, da ne rabi vedno telefona vleči iz žepa...lani pa Ayurveda masažo (ker je pogosto utrujen in pod stresom zaradi službe) in bon za v trgovino, da si je kupil 2 puloverja. Pa gatke i nogavice mu vedno dam zraven, ker si jih nikoli ne kupi sam. Kaj mu bom pa letos podarila, pa še ne vem. Sicer pa imam še pol leta čas, da pogruntam kaj mu bo prišlo prav. Drugače je pa moj dragi zeloooo skromen tip in bi bil čisto zadovoljen če bi ga pričakala z rdečo pentljo okoli vratu in v hot spalni srajčki.:) pe3ca

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

29. jun 2009 21:08

pri nas se tudi vedno kupijo kakšne uporabne stvari.Letos je dobil zapestnico in verižico,ker je imel okroglo obletnico,drugače pa tudi kakšen pulover pa obvezno parfum(tuki ne morem sfalit),ker vedno zako lepo dišiii.... petardica

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

29. jun 2009 21:41

Pri nama se vedno podari tisto, kar obema pride prav, kar si seveda želiva čez leto, oziroma tisto kar nama manjka. Npr; uro, navigacijo,... . barbay

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

30. jun 2009 0:59

Jaz sem svojemu za 30. RD kupila tango tečaj (za oba). Fino sva se imela ampak žal sva že vse korake pozabila, ker nisva trenirala :(

Atina

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

30. jun 2009 4:16

Na lepo večerjo greva, doma popijeva steklenico boljšega šampanjca s svežimi jagodami in se pogovarjava, kako nama je lepo.

Vanja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. jun 2009 7:44

"Nekaj, kar potrebujejo." Sama nikoli nisem prakticirala te politike, morda sem pa zato samska, ker ne znam "pravih" daril izbrati. Hecam se. Zelo dober prijatelj je za svoj RD dobil muholovec in kirurško masko, ker med tekom zelo rad govori in je zdaj že vsem znana zgodba, kako je lani zaradi ene muhe v Sežani skoraj dušo izpljunil. Je bil pa vsaj tiho Loni Makaroni

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

30. jun 2009 8:59

Med letom drobne pozornosti in tisto kar rabi, za rojstni dan običajno kako neumnost, ki mi prekriža pot in dobim asociacijo...  po navadi ne manjka.

kobra 1

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8699

30. jun 2009 9:33

Premišljujem, kaj podarjam moji moški populaciji (možu, sinu, zetu) za r.d. oz. božička?!?

Pismo rosno... izpade, da dobijo samo gate, spodnje majce, nogavice, pižame, nekaj po britju...

No, ja, zet je za "kristusova leta" dobil potovanje v Rim. Pa povejte, da sem slaba tašča?!?

 

Pozdravček!

 

matisa  

član od: 22.9.2004

sporočila: 92

30. jun 2009 9:33

Moj prijatelj je od svojih prijateljic dobil sodček piva in kozarce. Pa kakšen CD si ponavadi tudi podarimo. Za okrogle kakšen polet z balonom ali raftanje na Krki, Soči ali Tari. Na zadnje smo 'končno odddanemu dolgoletnemu samcu' kupile prevezo za oči in lisice... ter bunji jumping - da bo vedel, da resna veza z žensko pa res ne more bit samo grozna stvar. ... Enkrat je bila darilo kar steklenička feromona - torej tekočine, ki naj bi privabljala ženske (pa še res jo je potem kmalu dobil). Smo se potem vedno spraševale, če res deluje.... ;) matisa

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. jun 2009 9:48

Moj je dobil zlate kelihe, kot jih imajo župniki pri maši, ker si pač s prijatelji želi piti vino iz njih. Je bil okrogel jubilej, pa se je del družine izprsil. Drugi del se je izkazal s potovanjem tja, kamor si ponovno želi, tretji pa z novo "frštekarijo". Plus navigacija. Za običajne rojstne dneve pa podarjamo običajne zadeve: karton penine, dober konjak, škatla dobrih cigar ali kakšna nvoa vodna pipa, tudi srajca, športna oprema in podobno. Jaz si vedno zapisešm, ko kdo omeni, kaj bi rad imel, in tako tudi letos ni bilo nobenega problema, ko so spraševali, kaj mu kupit. Prijateljem podarjam podobno - tisto, kar vem, dajih veseli, in da je tako, da se vidi, da je tudi čisto moja osebna nota zraven. Sem tako naredila en foto album za meni ljubega prijatelja in mu je bilo to ljubše od marsikaterega dražjega darila, ki ga je dobil ob okrogli obletnici, ker je bilo veliko sporočilnosti v izbranih fotografijah. Tudi običajna buteljka lahko razveseli nekoga, ki mu to kaj. Mojemu ayurvede ne bi podarjala, ker mu to res nič ne pomeni, enako kot ne polet z balonom na primer, je bil pa izredno vesel prijateljevega darila, ko mu je prinesel toliko različnih steklenic in konzerv piva, kolikor let je nabral. V tem stilu jaz tudi razumem Vendelinino pisanje o rdeči pentlji okoli pasu. Ker z vsakim darilom daš tudi nekaj sebe. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti