Dan državnosti

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

28. jun 2009 0:27

Ja, smo jo obesili in jo obesimo za vsak Slovenski praznik. Mi je kar težko, ko gledam hrvate kako so ponosni na svojo državo. Včeraj ko sva se peljala po hrvaški in je bila ravno poroka avtomobili okrašeni z rožami, mašnami in ne boste verjeli ljudje so mahali z hrvaškimi zastavicami. Manjka nam narodne zavesti in na žalost, judje delamo državo. lp, pinka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

28. jun 2009 12:11

No, meni gre ob pogledu na zastave pri dogodku, kot je poroka, na bruhanje. Kaj pa ima zastava za delat na takšni svečanosti? Pa še z brzostrelko malo postreljat, da bolj drži, a ne? Potem je isti šmorn, če je tudi na sekretu obešena, je tam tudi pravi prostor za olajšanje in veselje, včasih celo bolj, kot poroka... Pa na cerkvah imajo tudi zastave, le čemu? Pa na koncertih Thompsona tudi mahajo z zastavami in se ovijajo vanje, na bučah pa ustaške klafete poveznjene... Zastava je državni simbol, prav je, da je izobešena ob državnih praznikih in na objektih naše oblasti, če se pa z njo vse povsod kolovrati ob vsaki pasji procesiji, je to ena navadna cota brez vsakega pomena. In meni ne manjka nobene narodne zavesti, ti kar v prvi osebi ednine to zapiši, v mojem imenu pač ni treba. Ognjič

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

28. jun 2009 19:12

Vatrena, ti si carica! slepakura

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti