Projektno delo-anketa

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

tema odprta - 19. jun 2009 13:03 | ogledi: 1.690 | odgovori: 6

Pozdravljeni!

Prosim vas, če lahko izpolnite kratko anketo o projektnem delu.

Zahvaljujem se vam za sodelovanje in vaš čas.

http://www.kwiksurveys.com/online-survey.php?surveyID=IM

Še enkrat hvala vsem.

Maja

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

20. jun 2009 17:46

Hvala vsem, ki ste si vzeli čas in mi pomagali z reševanjem ankete. Lep pozdrav maja

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

20. jun 2009 20:58

Mene pa zanima ,če je katera pripravila že kakšen projekt in mi ga je pripravljena poslat preko emaila.Naslov projekta ni pomemben,ker delam raziskovalno nalogo razlika med projekti v različnih državah. Pišite mi prosim na ZP. lp balu balu

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

21. jun 2009 10:42

balu je napisal/a:
Mene pa zanima ,če je katera pripravila že kakšen projekt in mi ga je pripravljena poslat preko emaila.Naslov projekta ni pomemben,ker delam raziskovalno nalogo razlika med projekti v različnih državah.Pišite mi prosim na ZP.lp balubalu

Ravno končujem projekt " jabolčna pita ", žal ti ga po E-mailu ne morem poslati ( imam zastarel računalnik ), lahko se pa kar pri meni oglasiš in preizkusiš ( projekt )

ežoj

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

21. jun 2009 17:13

Ežoj ,če se ne motim si iz Lj ,jaz pa iz MB. Vseeno ti hvala. balu

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. jun 2009 14:08

Balu, ežoj ni iz Ljubljane......in za eno dobro jabolčno pito, bi se splačalo na pot, pa čeprav proti Ljubljani.

rimljanka - zasebno mnenje

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

1. jul 2009 9:30

maychi, tema projektno delo je zelo široka in če bi hotela dobiti zanesljive odgovore za analizo, bi jo morala nujno zožit oziroma natančneje opredeliti. Projekt je danes vse; od Ežojeve jabolčne pite do predsedovanja EU. Tudi sam naslov je precej meglen: Razlike med projekti v različnih državah. Iz njega ni razvidno, katere razlike te zanimajo: operacijsko organizacijsko poslovodne, ki jih predpiše skrbnik programa ali kulturne razlike med posameznimi narodi, ki (lahko) vplivajo na izvedbo. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti