Preživela z volkovi

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

tema odprta - 16. jun 2009 21:42 | ogledi: 2.817 | odgovori: 34

Berem knjigo s tem naslovom in na forumih najdem pripombe,da je to izmišljena zgodba.

Sama sem bila dolgo prepričana,da je vse to res,ko pa berem forume in razmišljam o knjigi se mi včasih zazdi,da je vse skupaj res dobesedno neverjetno ali nemogoče,neresnično,

Kaj menite tisti,ki ste knjigo brali?

sarin

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

16. jun 2009 21:47

Knjigo prebrala, zdi se mi neresnična. rosie

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

16. jun 2009 22:01

Wiki pravi, da je knjigo izdala kot resnično zgodbo, Februarja 2008 pa je avtorica vključno s svojimi odvetniki priznala, da je izmišljena.

Vanja

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

16. jun 2009 22:12

Kaj???Grozno!!!Totalno sem razočarana.Ima ženska tako domišljijo?O,kako sem razočarana,je ne bom brala naprej pa tako je bila zanimiva.Ja seveda denar dela svoje,če je tako,ampak zares grdo....kje si lahko kaj več preberem o tem,da je pretentala toliko bralcev?me zares zanima! Je pa res,da so določeni stavki v knjigi nejasni...najprej omenja partneja in potem je zapisano,da je samska in živi samotarsko življenje,potem pa spet omenja svojega moža. Prav zato sem šla na forume poizvedovat kaj si mislijo ostali... Zares me še kaj več zanima o tej gospe... sarin

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. jun 2009 7:55

sarin je napisal/a:
Kaj???Grozno!!!Totalno sem razočarana.Ima ženska tako domišljijo?O,kako sem razočarana,je ne bom brala naprej pa tako je bila zanimiva.sarin

Daj no, dekle, ne pusti si vzeti užitka, pa naj je izmišljeno ali pa ne. Če ti je bila super do sedaj, res ne vem, kaj se je v njej tako korenito spremenilo, da je ne boš brala naprej, čeprav ti je tako zelo zanimiva. Glavno, da uživamo, pa naj je resnično ali pa ne. In da ima ženska takšno domišljijo, je pa res vse pohvale vredno!!!!

lp

cervus

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

17. jun 2009 8:00

Baje je izmišljena tudi knjiga: imenovali so jo dvoje srce...sem bila tudi kar razočarana nad tem. po drugi strani pa: sem se pogovarjala s prevajalcem knjig o Anastaziji, ki nam je na vprašanje, ali so zgodbe o Anastaziji resnične rekle, da sam verjame, da so, vendar ni toliko pomembno ali os res, bolj je pomembno vprašati se, kaj ti knjiga daje, kaj ti povmeni v tvojem življenju..

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

17. jun 2009 8:04

Tudi jaz sem jo prebrala in priznam, z velikim zanimanjem in začudenjem. Trenutki ob knjigi so bili lepi. Ugibanje o resničnosti pa raje potisnem nastran. Zdi se mi res neverjetno, da bi kdo vse to preživel ali doživel. In če sem iskrena, sem kar malo razočarana, da sem tako padla v to zanimivo branje. Ljude pa res hitro nasedemo.... lp rolada

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

17. jun 2009 8:19

Me je "elaphus" prehitela ....  konec koncev, je povsod tudi nekaj resnice... še v pravljicah in tudi nekaj izmišljenih zgodb v našem (tudi osebnem) življenju, kaj ne....  Ampak ne v mojem, v sosedovem .... in tako se svet vrti.

Veliko užitkov v branju pa makar izmišljenih zgodb in čestitke avtorjem, kajti imeti morajo kar nekaj vedenja, da si take zgodbe lahko izmislijo.

kobra 1

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jun 2009 8:56

Se strinjam z ladies kobro in elaphus. Bolje imeti domišljijo, kot se "zgražati, ker me je ena pisateljica nateg..., le kako more". Bolje se zgledovati pri ljudeh z domišljijo, kreativnostjo in temi stvarmi, kot pri dolgočasnih sencah, ki ne kapirajo nobenega vica in se samo zmrdujejo nad tistimi, ki pa vice kapirajo. Bolje je "ustavljati promet", kot pa biti "ustavljena v prometu". Bolje iskati in najti poetiko v listih na drevju in psičku, ki teče po ulici....kot pa se zmrdovati nad jesenskim listjem, ki pada in je treba ves čas pometati in nad sosedovim cuckom, ki povsod kaka. Bolje, da iniciraš sokove strasti, v katerih se koplje srce partnerja (pa še koga in za to morda niti ne vemo), kot pa da je edino od tekočega, kar ti je uspelo, mokasta omaka za "naravni zrezek"....Tule malo parafraziram Rebeko Shardy, za sladokusce obeh spolov je na www.austinmama.com Bolje, da je tvoje življenje v barvah, okusih, in zvokih...kot pa da gledaš življenje drugih na vseh možnih elcedejih in plazmah - neodvisno od tega, kako je rezolucija izvrstna. Bolje je brati dobre knjige. Tudi na plaži. Vendelina jr.

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

17. jun 2009 19:17

TORTICA je napisal/a:
kaj ti knjiga daje, kaj ti povmeni v tvojem življenju..
Khm,a ni ravno to razlog,da beremo knjige?Ne pa da se bunimo iz kje so vzete zgodbe in ali so resnične... Jaz vsako knjigo,izmišljeno ali resnično,plagiat al pa nekaj totalno butastega preberm s srcem,ker se iz knjig največ naučim in mi dajo največ kar mi kdo lahko da... In razburjanje ali je knjiga resnična ali ne je totalno nevmesno... Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti