Kopije računov za velike ga gorenje - zbiram

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

6. avg 2009 18:48

Popust za elektriko vleja tudi če kupiš aparat v katerikoli Gorenjevi trgovini, samam sem tako naredila, rčaun pa odstopila prijateljici, ki bo uvlejavljala popust pri Elektro MAribor. Mamamia mamamia

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

7. avg 2009 15:53

feferon je napisal/a:
frina je napisal/a:
<Če se zgodi, da bom bonus dobila res samo za Geni, ... F r i n a
Dobiš ga lahko, če kupiš velik aparat v gorenjevi SPLETNI trgovini (koliko ljudi sploh kupuje velike gorenjeve gospodinjske aparate prek spleta?). feferon

JAz jih kupujem, ker jih pripeljejo do vhodnih vrat. Čakam kekca in mikrovalovko. Pa popust tudi !

F r i n a

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

9. avg 2009 22:41

pri elektro maribor bo uveljavljala? brittney

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

11. avg 2009 17:00

Pozdravljeni,

ker je limonada znova sveže ohlajena in pralni stroj že veselo žveči vaše perilo,se poletje lahko nadaljuje!

Spletna trgovina Gorenje se vam zahvaljuje za sodelovanje v naelektreniakciji GEN-I, pri čemer vas bodo natančna navodila za priklop na podarjenisveženj 1000 kWh elektrike počakala v vašem poštnem nabiralniku.

Dolg & vroč avgust vam želimo,

ekipa Gorenja

 

Tole sem dobila danes po e-mailu. Ampak, dragi moji, nisem sodelovala v nobeni naelektreni akciji GEN-I.

Poglejte še enkrat na link ( zlasti Mamamia), kje piše, da sodelujem v kaki taki akciji in da je bonus tistih 2x500kW samo za GEN-I.

 

Prosim za vaša mnenja in podporo.

 

F r i n a

Lee Ann  

član od: 11.2.2006

sporočila: 90

12. avg 2009 15:30

Joan, jaz se popolnoma strinjam s teboj glede računa - če je kdo kupil Gorenjevega velikana ali ga še bo in trenutno ni in niti v prihodnosti ne želi postati odjemalec el.toka preko GEN-Ija, zakaj neki ti ne bi odstopil računa? V splošnih pogojih sodelovanja v tej akciji namreč nikjer ni napisano, da mora biti kupec član gospodinjstva, za katerega se uveljavlja pravica do brezplačnih 500 ali 100 kWh, odvisno v kateri akciji se sodeluje. Od 1. 6. do 1. 7. je potekala 1. akcija 'Dve leti delujem zastonj', s katero se ti z nakupom kateregakoli Gorenjevega velikana prizna 500 kWh popusta, ti jih podarijo - kdo? GEN-I in noben drug, noben Elektro Lj, Mb, Ce ali drugi, samo GEN-I. Gorenje in GEN-I sta v navezi v tej akciji. Pogoj je namreč, da če vaše gospodinjstvo še ni odjemalec el.toka preko GEN-Ija, mora to postati, kar se hitro uredi preko njihovega spletnega obrazca za zamenjavo dobavitelja. V tej akciji lahko še vedno sodelujete, če le imate račun za nakup enega od Gorenjevih večjih gosp. aparatov (velikanov) z datumom v juniju/juliju, nakup v katerikoli trgovini - Merkur, Big Bang, itn. No, zdaj pa je v teku že druga, še ugodnejša akcija, v kateri ti pod istimi pogoji poklonijo 1000 kWh, vendar je dodatni pogoj, ki je pravzaprav zelo praktičen, ta, da je treba aparat kupiti v Gorenjevi spletni trgovini.. Ta akcija pa traja do 31. 8. Aja, pa nakup velja tudi za aparate Koerting. No, mi smo en nov Gorenjev aparat kupili v času 1. akcije, konec julija v Merkurju. Fotokopijo računa sem poslala na Gorenje in v nekaj dneh so mi poslali kodo za popust, ki sem jo navedla na spletnem obrazcu za zamenjavo dobavitelja za prehod na GEN-I, da mi bodo takoj ob prehodu upoštevali popust. No, na spletu smo izpolnili obrazec za zamenjavo dobavitelja, v nekaj dneh smo dobili domov pogodbo s splošnimi pogoji poslovanja, itn., jo podpisali in vrnili na GEN-I. Prehod bo že s septembrom, s trenutnim distributerjem EL Lj pa bodo vse oni uredili, tako da ne rabimo nič skrbet, saj so v primeru neizpolnjevanja pogodbe z njihove strani že po zakonu hude sankcije. Kot članica ZPS in zavestno zavedni potrošnik pa vem, da je GEN-I dokazano najcenejši - ZPS je naredil primerjavo med vsem slovenskimi distributerji el.toka in GEN-I je resnično najcenejši z enakimi pogoji poslovanja kot ostali, kvečjemu ima še ostale prednosti.. Sicer pa znova, strinjam se z Joan, če kdo ne gre h GEN-I-ju in je kupil aparat, zakaj pa ne bi odstopil fotokopije računa!? Lp Lee Ann

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

12. avg 2009 18:39

LeeAnn, in kje v avgustovski akciji piše, da dobiš bonus samo pri GEN-I. To bi moralo namreč izrecno pisati, pa ne. Ker so šlampasti. 

F r i n a

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

12. avg 2009 20:48

Ja ampak pri GEN-I plačaš samo porabljeno energijo, od ELEKTRO LJUBLJANA pa še vedno dobiš račun za omrežnino, tako da imaš dva računa. če porabiš veliko elektrike se morda splača drugače pa ne. reza

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

12. avg 2009 22:10

Terezija, račun za omrežnino plačaš novemu dobavitelju skupaj z računom za porabljeno energijo. Joan

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

12. avg 2009 22:13

Zakaj le Gen-i? Ker je del skupine Istabenz Gorenje.... Verjetno ne bodo delali promocije za konkurenco... Vidim da smo predaleč zašli, pa da ponovim bistvo moje teme? Bi kdo kopijo računa zamenjal za kaj konkretnejšega? Joan

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

12. avg 2009 22:21

Joan, ne bo držalo. V službi smo zamenajali dobavitelja elektrike in sedaj imam namesto prejšnjih treh računov kar šest. reza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti