Soseda hoče kupiti popolnoma vgradni(in skrit) pomivalni stroj gorenje,z tipkami na vrhu!a ga ima gd

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

4. jun 2009 6:56

Barbra mi imamo trio od Candya na morju, kjer se ne kuha in peče v takih količinah kot doma, kjer še pol žlahte nahraniš. Je kombinacija steklokeramične plošče, pomivalca in pečice. Vanja, tu si delita polovičko prostora pečica in pomivalec. Ker je pomivalec majhen, raje perem posodo na roke, čeprav od enega kosila za tri spraviš posodo not, pod pogojem da ne pretiravaš. Je pa ena fora, ki se je moraš navadit, da ko je pomivalec vklopljen ne moreš uporabljati pečice in obratno, ker ima en gumb za preklop. Zame absolutno vikend varianta, za nekoga v prostorski stiski v kuhinji pač izhod v sili, samo da ima tudi pomivalca. jass

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

4. jun 2009 7:18

Piskanje se da pri pomivalcih ugasnit. Tako da ni moteče.

Samo - čisto moje mnenje - ta tema je bila odprta kot reklama določeni znamki in da tista "soseda" sploh ni realen razlog za odprtje teme. Slabo se prodajajo aparati zadnje mesece, ni kaj.

Sonja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. jun 2009 7:53

sonchika, a veš, da sem istega mnenja kot ti. In ne vem, ali hočem še sama začeti hvaliti kako znamko, samo se ne morem odločiti, katero, ker imamo v naši kuhinji vsaj tri različne, plus še ena, če prištejem pralni stroj. Ker glede na to, da noben še ni povedal nič čez m.... znamko, je m.... kar tiho. V obeh temah Loni Makaroni

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

4. jun 2009 9:35

Jaz imam vse gospodinjske aparate od Gorenja. In sem zelo zadovoljna. bisagolf

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

4. jun 2009 9:44

jutro Evo me tuki.Ne morem odgovorit na temo,če sem bil včeraj v službi popoldan do 23. To ni nobena reklama,kar sem vas včeri vprašal!Soseda me je vprašala,da če kaj vem izkušnje z temi aparatami,kot sem jih navedu,ne bom še enkrat ponavljal.Sam itak nimam nč od Gorenja.Zato sem se obrnu na vas.Eni ste pač kulturni in poveste kako je na stvari z aparati.Drugi pa kot vedno se zezate in norca delate itak že skoz,Sploh k mam pač jaz Miele in ste alergične ker pač imate vi Gorenje.Sem vam že povedu da se vsak po svoje odloči kar bo kupil. Če pa človk lepo vpraša nekoga,ki bi lahko nekomu pol svetoval kako in kaj.Se pa eni kr posmehujete zezate itd. Hvala tistim,ki ste odgovorile iz lastnih izkušenj,kako ste zadovoljne itd Hvala še enkrat lp Miele Miele

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

4. jun 2009 10:03

No, ker je miele dedc, ki povrhu vsega še rad lika, kuha pa itak po službeni dolžnosti, se mu bom kar malo v bran postavila... Namreč, kot lahko iz prejšnjega odstavka razberete, naš miele ni prodajalec, zastopnik, serviser oz. nek odposlanec firme Miele, je le prijazen dečko, ki pomaga sosedi pri odločitvi za nakup gospodinjskih aparatov znamke Gorenje, sam pa je pristaš firme, po kateri si je nadel nick. Upam, da ste videle tisto zgoraj, da rad lika, da zna kuhat...če se prav spomnim, je še samski ... Tečnobe: prste stran od njega . Prijazne in dobrovoljne punčke: v napad . Ognjič

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

4. jun 2009 11:32

Ooo,zdravo Ognjič Ja res je,pomagam sosedi ob nakupu novih aparatov!Sej veš,lepo je,da ti negdo pove,če ima ravno ta model aparata,da lažje pol naprej svetuješ in pomagaš nekomu,ki je pred nakupom novga stroja. Nisem noben zastopnik,prodajalec itd. Sama dobro veš,da sem redno zaposlen kot gostinc,(IN NE ZASTOPNIK ZA MIELE). Sem pa samski dečko,ki rad upravlja gospodinjska dela,kot so;)pranje,likanje,kuhanje in vse ostalo. PS:Temnolaske imajo prednost,ki rade (likajo)in vsa gospodinjska dela počnejo[: Ognjič maš pr men ALAKART v dobrem lp Miele Miele

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

4. jun 2009 11:41

glede popolnoma vgradnega ali ne, pa je res piskanje malo "annoying", posebno, če daš prat preden greš spat in te ob 2h zbudi piskanje iz kuhinje. da se sicer "baje" izklopiti. nekateri boschevi modeli imajo lučko pod vrati, ki sveti v tla in ko ugasne je posoda oprana. tudi praktično. samo mislim, da teh modelov ni na slovenskem trgu, kolikor sem gledal. Jaz imam boschevega pomivalca , ki ima vgrajeno piskanje. Naj povem, da se to da izklopit kot je navedeno v navodilih. (Zato pa so navodila, da se jih prebere pred uporabo). Tudi lučko ima vgrajeno in, ko je stroj opran lučka preneha svetih. Je pa kupljen v Slo. tako, da imajmo pri nas veliko izbiro vseh cenovnih razredov. swarovski

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. jun 2009 20:26

miele je napisal/a:
Ooo,zdravo Ognjič Ja res je,pomagam sosedi ob nakupu novih aparatov!Sej veš,lepo je,da ti negdo pove,če ima ravno ta model aparata,da lažje pol naprej svetuješ in pomagaš nekomu,ki je pred nakupom novga stroja. Nisem noben zastopnik,prodajalec itd. Sama dobro veš,da sem redno zaposlen kot gostinc,(IN NE ZASTOPNIK ZA MIELE). Sem pa samski dečko,ki rad upravlja gospodinjska dela,kot so;)pranje,likanje,kuhanje in vse ostalo. PS:Temnolaske imajo prednost,ki rade (likajo)in vsa gospodinjska dela počnejo[: Ognjič maš pr men ALAKART v dobrem lp Miele A miele rad upravlja ali opravlja gospodinjska dela? Ker če jih rad upravlja, kot je napisal, potem že težko čaka na vrsto pred njegovimi vrati .... Ampakjaz tudi raje upravljam kot opravljam dela, tako da vsaj mene ne ne bo... On pa v jok Miele
mamamia

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

4. jun 2009 21:41

hehe zakaj bi pa šel jaz v jok mamamia?ker upravljam namesto opravljam gospodinjska dela?;))hehe Miele

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti