Nerodnosti

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. jun 2009 19:06

mamamia je napisal/a:
mi tudi ni nerodno naložit na dva krožnika, sploh lsadice, seveda za celotno omizje ali za skupino, s katero sem na dogodku. Če me kdo čudno piogleda, ko imam dva polna krožnika, pač rečem, da rada veliko jem ... Mamamia mamamia
hihi.. men je pa to simpatično.. bannanna_v_slo ;)

neznan uporabnik

3. jun 2009 19:07

Hedonist, Ana Nuša Kneževič se ne bi zjokala nad temi izpovedmi. Je uglajena gospa in bi na uglajen način povedala če in kaj je narobe. Da bi znali bolje. Da nas ne bi bilo sram napak, če jih storimo. Bi pa rada spoznala vsaj enega na tem svetu, ki je od rojstva do smrti vse naredil prav. Naj kamen vrže.. Potem grem takoj z njim na kavo. japaja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. jun 2009 19:08

Tanja05 je napisal/a:

Pri vsaki postavitvi bifeja je potrebno poskrbeti tudi za odlagalne površine. Vendar vedno ni tako in nastane zadrega. Sama kar vprašam, kje je predvideno odlaganje,ali pa oddam najbližjemu natakarju. Zelo neokusno mi je odlaganje umazanih krožnikov in kozarcev k servirani hrani. Tanja05

ja to je men ful grdo. ravno zadnjič sem na eni stvari ponujala piškote, pa mi jee hotla ena ženska dat na pladenj umazan kozarec... sm jo tko pogledala.. da ga je raj vzela dol.. bannanna_v_slo ;)

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

3. jun 2009 19:15

Nihče ne naredi vedno vse lepo in prav. Učimo se celo življenje. Normalno, da se nerodnosti dogajajo vedno in povsod. In tudi nikogar ne motijo, dokler so to "nerodnosti". Sama sem izpostavila primere, ki, po mojem mnenju že mejijo na primitivnost.

Tanja05

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

3. jun 2009 19:43

Jah meni ni nič nerodno v "fensi" restavraciji s kruhom pomazat krožnik, če je seveda tako slastno. Sem pa tudi žev restavraciji po končani večerji naročila še eno predjed, natakar me je sicer čudno gledal ampak sem bila še lačna. Suzi

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

3. jun 2009 20:06

omikanost sicer nima nič z izobrazbo. omika je del vzgoje in če so bili starši neomikani, kako naj bodo otroci? če niso učtelji, kako naj bodo učenci in tako naprej in nazaj... nejlepše je če je omika privzgojena in ne naučena. potem je včasih boljše da je ni... je pa res, da (smo)so mlajši vedno manj omikani in da je včasih res moteče. mobitel in smsi med večerjo. pa stalno odhajanje od mize na "čik pavzo"... ali kar tako... sicer pa mislim, da je 21. stoletje zrelo za nerestriktiven bonton. pri jedi je važno da uživaš in pri tem ne motiš drugih. če pomotoma vzameš napačen pribor v restavraciji itak dobiš svežega. da pomažeš omako s kruhom, pa baje velja za največji kompliment za resnega kuharja. v kakšni "fensi" restavraciji, se mi je tudi že zgodilo, da sem rekel, da je kaj zelo dobro in da bi kar še eno porcijo pojedel in so mi prinesli in tudi nič zaračunali repeteja... sva deserta na koncu pa tudi nista nič nenavadnega, mogoče malo čudno spet na predjed ampak... o okusih... ;) cellnet

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

3. jun 2009 20:28

Jaz sem pa enkrat zmazala pol tegle domače vloženih črnih oliv. So ble take male, pa koščica je bla velika. In pol klepetamo, jaz jem in kar na enkrat zagledam, da imam na krožniku grmado olivninih koščic. Pol sem se pa hitro znašla in sem polovico koščic pretresla fantu - beri sedanjemu možu, na njegov krožnik. Da je zgledalo vsaj malo boljše. Ne razumem pa, da kako je zgledal kup koščic večji kot olive v tegli. Po moje vse te koščice ne bi mogla zbasat nazaj v teglo Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

neznan uporabnik

3. jun 2009 20:36

Hihi, cellnet, s temi mobiteli si me pa spomnil na same začetke, ko si bil pa res največji frajer, če si ga imel. In se je dostikrat zgodilo, da je kdo tisti velik "cegu" tiščal k ušesu (seveda nagnjen na stolu močno nazaj in gledajoč naokrog, če je opažen) in govoril o "projektih", "investicijah" "ja, kar daj nalog pa bojo fantje zrihtal.." Potem mu je pa mobitel pozvonil. A moram prevest? japaja

neznan uporabnik

3. jun 2009 20:41

Ajdi, pa še ena pohvalna: Na koncertih se pa že kar nekaj časa ne dogaja več, da bi ploskali, preden je skladba dokončana. In kljub vsemu je vedno več ljudi, ki utišajo mobije. Vsaj kolikor je meni znano. japaja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. jun 2009 20:45

cellnet da nisi mal pomešal olike in omike bannanna_v_slo ;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti