Zaklenjena tema

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

2. jun 2009 19:28

@nola je bil pa kulinarično obarvan ;) itak da bi bilo najbolj modro, če je že bila objavljena v napačnem forumu in je bilo edino to moteče, da se jo premakni, kot se je zgdilo s to dotično temo, ki je bila premaknjena v stranski tir. dobra zgodba ali ne, jaz sem se nasmejal in sem želel to deliti. smeh je pol zdravja. ;) cellnet

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. jun 2009 19:45

cellnet je napisal/a:
drugače gremo lahko spet tja: http://www.youtube.com/watch?v=PaTNmjFVP5M  cellnet

Vsi tisti, ki so jih ali jih pravkar ali pa jih še bodo odpuščali in bodo ostali brez zaslužka, verjetno ne bi imeli nič proti, če bi šli spet tja.

 

In ne razumem, zakaj se je dvignil tak oblak ogorčenja, če je bila tema zaklenjena. Res si ne predstavljam, da bi se dalo na dolgo in široko diskutirati o šali, zapisani v angleščini.

Edino, če ni hotel cellnet, glede na naslov teme, odpreti kratkega, brzinskega tečaja angleščine.

Lp

cervus

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. jun 2009 19:49

Jaz sem si pravico do prostega govora itn. vedno predstavljala kot načelno pravico, tako da te država ne preganja, če kaj protestiraš proti vladi.

Glede na to, da je KulSlo privat "entity", lahko lastnik in njegovi pooblaščeni določijo "pravila iger". Če nam ni všeč, pač lahko gremo kam drugam.

Podobno: Ko je imel moj mali angel kakih 7, 8 let in je enkrat prišel na dan z idejo, da živi v svobodni državi in da lahko reče in dela kar hoče, sem mu dala vedeti, da naša hiša nima nič skupnega s svobodno državo. Pa je imel vseeno več svobode kot njegovi prijatelji.

Vanja

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

2. jun 2009 20:08

Pa v bistvu sem tudi jaz vse skupaj dojela kot en hec! Pa si zdaj že prav mislim, če sem čudna, glede na to kakšna debata se je razvila iz tega... Začetnica

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

2. jun 2009 20:12

Včasih bi bilo dobro, da ne bi zaklenili zgolj teme ampak tudi avtorja. Toda , ker živimo v demokratični družbi se to ne spodobi in ne sme zato smo pač obsojeni na najrazličnejše kretenizme in prave pravcate hvalnice norosti. Žal! LP hedonist

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

2. jun 2009 20:14

Pa še to. Vanja, cool, pod tvoj post moj podpis. Lp čez lužo. hedonist

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

2. jun 2009 21:30

Nasja je napisal/a:

Se mi zdi, da smo pluski  čisto zadovoljni ...

Se strinjam, da kdaj kak poseg moderatorke ni res nujno potreben, ampak na odločitev  moderatorja pač ni ugovorov. Če bo prestroga, jo sme odsloviti in opozoriti le lastnik strani.

Dosti bolj kot posegi moderatorke me moti stalno nerganje enih in istih...

Kaj ko bi za spremembo vzeli forum kot vajo v strpnosti in sobivanju in pač preskočili tiste teme, tiste odgovore i tiste ljudi, ki vam niso všeč?

Nasja

Se strinjam z Nasjo, zdi se mi, da nekateri prav iščete mesoglasja in konflikte.

Marjana

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. jun 2009 21:50

cellnet je napisal/a:
  drugače gremo lahko spet tja: http://www.youtube.com/watch?v=PaTNmjFVP5M cellnet

Sem ti hotel že kaj napisat v zagovor, pol na koncu napišeš tisto zgoraj, kar je že elaphus komentirala. Cel planet gre v maloro, kapitalizem pelje planet v totalni prepad in ti zastireš še traček svetlobe. Prav ti je, da so temo zaklenili, če tako misliš, bi bilo treba še tebe ( pa svoboda misli gor/dol )

ežoj

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

2. jun 2009 22:09

super! ;) pa dajmo! vsaj vem, kje smo! :) drugače pa: @ežoj ne vem če si razumel kaj sem želel napisati. važna je strpnost in nič drugega. tisto pesem pa samo simbolizira dejanja, ki vlečejo po enoumju, preštevanju na naše in vaše ipd. to je moje mnenje. @vanja o svobodi govora se da razpravljat http://www.zofijini.net/bodica_svobodagovora.html pa vendar ima dotična zadeva veliko manj s svobodo govora, kot s kulturo. in ne pozabi, da je dober starš pravičen starš. ;) to je mislim vse kar mislim napisat pod to temo, ker ni vredno zgubljat besed, se kregat in smetit. bila je šala, bilo je dobronamerno. te teme nisem sprožil jaz, se mi je zdelo, da če se tiče vsaj posredno tudi mene, da lahko povem kaj si mislim. zagotovo nisem nikogar ne s temo v kateri je bil objavljen šaljiv tekst, ne s tem kar sem napisal žalil, ne se želel o temi kregat. pa zbogom. Sporočilo je spremenil(a) cellnet dne 02. 2009 22:35

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

2. jun 2009 22:24

Kje smo? Izgubljeni v vesolju, en tak nepomemben delček. Kako je že rekel tisti Indijanec, Sedeči bik ali kateri že? Celo življenje je en sam bivolji dih v mrzli zimi ... Mi pa tu nekaj kvakamo vse povprek. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti