Liga vseh lig

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 16:17

Wran, saj tudi oni mene ne impresionirajo z golažem, če smo že pri tem

Mojca

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. maj 2009 16:26

WRAN51 je napisal/a:
ja ja nogometaši,fini dečki,samo njih se ne da impresionirat z golažem.oni izbirajo kje dugje ne na kulinariki.pa drage gospe ne izgubiti poguma,saj vete izjeme potrjujejo pravila.pa lep pozdrav.[pingvin][pingvin] hmm
Če sebe nizko ceniš, ne podcenjuj še nas! Začetnica

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

27. maj 2009 16:27

Joj mamaF zlata si. A ne da je fejst. Pa če si že dve slikci poslala, se ne bi branila, še kakšne. Če imaš še kje kakšno na zalogi, samo na plan z njo. Hvala ti. Če ni skrivnost, kje pa najdeš te slike? Eh...zakaj bi se mučila z iskanjem, če samo prosiš mamoF ti pošlje sliko. lp bisagolf

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. maj 2009 16:32

bisagolf v google vtipkaj pod slike in ti vrže še pa še ven! Pozdravček Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. maj 2009 16:34

Pa Valdes je tudi njami, čeprav mi je bil tudi z lasmi všeč. Začetnica

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 16:36

Bisagolf, tako naredim, kot pravi Začetnica. Veš kaj, po pravici povedano, jaz se ne bi prav nič branila, če bi imela tele dečke vsak dan v živo priliko slikat s svojim fotoaparatom (zato pa mojega sina, ki je navdušen fuzbaler in "komentator" veselo spodbujam v stilu "bodi priden v šoli, da boš šel študirat za novinarja, pol boš pa enkrat super športni komentator in boš potoval po vseh največjih stadionih sveta - mama bo pa stabo hodila sline cedit"!

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 16:37

Začetnica, ampak Zlatkotu si pa še zmeraj zvesta, ne?

Bog ne daj, da pozabimo nanj!

zlatan

Mojca

neznan uporabnik

27. maj 2009 16:43

če ne napišem dobesedno me ne ra zumete,če pa povem brez dlake na jeziku,kot pravi adi,pa takoj zaženete vik in krik da sem žaljiv,pa nacionalist,pa še kaj najdete. kdo igra v sloveniji nogomet pa tako vemo.pa lep pozdrav. ko sta se pa zahović in katanec prepirala o šmarni gori so pa tudi meni stopile solze v oči.kaj hočemo takšni smo pač sloven-ići. ne odgovarjajte na bedarijo z bedarijo. hmm Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 27. 2009 16:51

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. maj 2009 16:47

mamamia je napisal/a:
U, ma lepe laske, za prste not zamotat, lepe črne očke za utopit se v njih, pa seksi usteca za cmoknit, in take nežne prste .. Skratka, za gledat.Mamamiamamamia

Mamamia on ni sam za gledat, on je za poročit!

Drugač pa, mamaF, kako to da mi nisi prej povedala kaj se tu gor pogovarjate :)

Jaz sem tako pri tej stvari, da sem že en teden nazaj vzela za danes 2 uri dopusta, da se bom lahko v miru pripravla na tekmo. How weird is that?? :))

No jaz prisegam na angleški nogomet in bom danes navijala za Manchester. Še zdaj sem mnenja, da je Barcelona v finalu po veliki sodniški napaki in nihče in nič me ne more prepričati v nasprotno. Bo pa gotovo huda tekma in že zdaj vem da mi bo 90 minut minilo prehitro. Jaz pravim da bo 2:1 za ManU.

saša

Sporočilo je spremenil(a) spagon dne 27. 2009 16:53

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 16:56

Se opravičujem, res, ampak sem toliko skakala po googlu in se slinila ob slikicah, da je čas kar tekel. Potem smo pa imeli še eno fajn nevihto, pa sem morala vse izklopit zaradi strele.

Pa da ne bom čisto iz teme:

A misliš, da ima Raul rad golaž?

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti