Poletni oblačilni report

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

29. maj 2009 8:56

Vendelina jr. je napisal/a:
Jaz imam kvalitetnih 180 cm in nekaj in se mi zdi, da šele pri tej višini štikle nad 10 cm prav pridejo do izraza.... Vendelina jr.
...in s svojimi 180 cm nisi nikoli igrala košarke? Med prvomajskimi prazniki je bila na obisku ruska košarkarica. (Sedaj v živi v Grčiji, poročena z grkom.) In, ko je pri svojih 190 cm obleka minico in obula 10 cm pete je bila res prava... K

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

29. maj 2009 9:37

Vendelina (ali katera druga), že zelo veliko strani nazaj sem te spraševala, kje v Zari imajo jeans krila, ker jih nisem opazila. Pa bi zelo rada odgovor :)

Kje pa naj gledam za pencil krilo, ki mi je tudi zelo všeč, pa za svojih 180 cm?

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

29. maj 2009 9:41

Katka, v Zari jih imajo kar neprej. Spomladi so bila, vem, ker sem jih gledala. Morda ravno zdajle ni, bojo pa v jeseni skoraj ziher... Pa zdejle je treba kaj bolj poletnega, oblekco, bejb... : ) (čeprou je dons preklemano mrzlo). : ) p.s., sem mal brala za nazaj, nosim enake kikle kot Vanja. : ) Me je čez boke malo več, pa ti kroji zgledajo super. : ) lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 29. 2009 09:51

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

29. maj 2009 10:53

Lidka, pred kratkim sem bila in jih nisem videla. Oblekc imam pa za izvažat...In sem jih letos že nosila pa sem jih kar malo naveličana. Jeans krilo se mi zdi tudi super za poletje, ampak je trenutno nimam. Krilo z razporkom in štikle bi imela pa rada za poletne večere, mi izpade elegantno in sexy. Pa med čevlji se sploh ne morem odločit, sem čisto že zmešana in sem zadevo dala na hladno za 14 dni.

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

29. maj 2009 11:02

Hja, očitno boš morala mal počakat, ker jih majo. Meni se vedno zdi, da me jeans krilo naredi širšo, kot sem v resnici, pa zmeraj samo sline cedim... Au, au, au... lidka [sonce]

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

29. maj 2009 11:03

Rabim pomoč. Imam rdečo oblekico, ki jo nameravam oblečt za poroko, ki bo jutri. Problem je v tem, da bo jutri max 15 stopinj, oblekica pa je bolj mala in tanka, poletna pač. Kaj naj oblečem zgoraj? Ima katera kako idejo? Hvala!

saša

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

29. maj 2009 11:06

Maš kak lep črn reklc? V mislih imam kaj lepega, teljiranega, po možnosti fajn zožanega v pasu, ki se konča v pasu? Se pravi kratek... Včasih imajo v Zari kaj takega, blazno šik. Jaz sem si spomladi kupila enega, satenastega, z modrim potiskom rož. Blazno efekten. Pa črn bolero, recimo svilen, ker je mal bolj nobel situacija? Videno v Nami, pred kakim letom dni... Morda pa imajo še kaj? lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 29. 2009 11:07

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

29. maj 2009 11:09

Mogoče "rokave" - ne vem, kako se prav reše tistemu tipu bolera, ki so ga pravzaprav samo rokavi - zadaj sestavljeni z malo hrbtnega dela. Razen če ni tvoja oblekica na hrbtu preveč odprta, potem ne izgleda lepo tista luknja med koncem obleke in takimi "rokavi". Mogoče je potem boljši kakšen bolero.

Jah, tole vreme  je prav fajn zafrknilo.

Mojca

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

29. maj 2009 11:12

Lidka hvala za hiter odgovor :)

Ma reklček sem iskala povsod in noben mi ni bil všeč, ker so vsi tako dolgočasno klasični. Bila sem v vseh trgovinah v mestu, za BTC pa nisem imela čas

Imam črn bolero, lep, nikoli nošen, to je rešitev situacije, ampak se bojim da bo še vseeno premalo, ker sem zmrzljive sorte.

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti