punči, ne izzivaj... (čeprav, moja mami je zakon, ja)
Srečanje kul-slo
No, kaj sem rekla ![]()
Zdaj pa že pošteno smetiva temo.
Torej, ... še kak kandidat za "organizacijo" piknika?
Se pofočkam za kelnarco, pa kaki literček borovničefca lehko prinesem ... grem gledat v špajzo, če še je kaj.
tumpika 
A potem "navijate"za Pekel(Borovnica)ali kje drugje?
lp
nejcanja
Pa menda ja ne mislite, da bodo Štajerke v Peklu organizirale srečanje? jasno, da bodo nekje na Štajerskem, kar je edino logično in prav.
Jaz sem tudi pripravljena pomagati.-..štajerska, če bo le datum primeren ;)
lp Bojana
No, lahko se začnemo dogovarjat, me Štajerke. Bom poklicala naokoli, in ko kaj dorečemo, javimo. Galja and štajerska comp, ok?
Mamamia
mamamia
Darling, pa naredite to v LJ, saj je itak največ Štajercev v LJ....
















Vendelina jr.
Bravo mamamia ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
O ne, kar naj originalni Ljubljančani kdaj čez Trojane pokukajo.......................
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
