Se mi je kar zdelo, da bo govora o 13.6. Za tisti dan že itak cincam med dvema zadevama. To bo še zanimivo, no, samo naj bo brez Primotrena.
Loni MakaroniSrečanje kul-slo
Loni, ne zafrkni, pridi 100%, pa makar polena padajo!
galja
bere se fajn.....
Lp
cervus 
Galja, fraj sem vse druge sobote v juniju in nobeno v maju, ampak ve se kar odločite, kako in kaj. Za 13.6. pa že dva meseca vem, da je na vrsti letni žur mojega drugega domačega foruma. In kot prostovoljna pomagačica tam ne morem reči ne, pa še dve torti sem obljubila. Težka bo, težka bo.
Loni Makaroni Ni rečeno, da bo to ravno 13.6.2009!
Prosim pa vse članice, ki so iz Maribora ali okolice, lahko tudi druge, če imajo možnost, naj se prosim javijo na zasebno pošto meni ali mamamii glede organizacije. Hvala!
galja
| galja je napisal/a: |
| Ni rečeno, da bo to ravno 13.6.2009! |
ajaj sir, Loni javlja, da si bo probala najt cajt in prist v štajerske konce, tekaške zadeve je dala junija na off, razen dotične 13.6., ki pa je žurerske narave.
Čisto resno, upam, da mi rata, ker od tistega Pekla naprej mi zmeraj nekaj narobe hodi. Grrr...
Loni MakaroniKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
