
Mlekomat
Upamo lahko, da tole z mlekomati ni le modna muha in da se bo obdržalo. Ker če bomo takšno mleko kupovali, bodo obstali. Odkupna cena mleka je pa dandanes tako nizka, da je primerljiva z litrom vode. Naj živijo ![]()
![]()
![]()
![]()
!
| vida70 je napisal/a: |
| Nisem ravno vseh strani brala, pa me zanima, če kdo ve, ali je kakšen mlekomat v bližini Domžal ali Kamnika? vida70 |
Od sobote naprej bodo v Kamniku mlekomati na Bakovniku pri pošti (pri sadju in zelenjavi); na Steletovi ob Mercatorju ter na Medvedovi.
No v Murski ga imamo na tržnici. Enkrat je bil celo alarm, ker se je nekaj pokvarilo in je kao krava mukala celo noč. Potem so zadevo popravili in je sedaj v redu.
KyaraKje pa bo v Trbovljah?
ežojV koloniji, ežoj...na Vodenski 33....
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Izpostavljeno


Jagode niso le za sladice! 🍓 Ste že poskusili jagode s poprom in piščancem? Odkrijte skrivne trike za shranjevanje, spoznajte najtežjo jagodo na svetu in preverite najboljše recepte s portala Kulinarika.net.
Forumi (vroče teme)
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | katrin11 |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |
Video recepti

Borovničevi cmoki z orehi in pehtranom

Burek z lahko solato
