Ponev tefal

TIUBA  

član od: 5.1.2002

sporočila: 157

tema odprta - 16. apr 2003 16:00 | ogledi: 2.823 | odgovori: 9

Pozdravljeni!

pri sparovih točkah bom prišla do ponve tefal fi 26. Zanima me, če jo imate in kako ste zadovoljni z njo npr. za palačinke. Hvala in lep dan!

Tina Uštar

Anze_Svajger_SCRM  

član od: 2.12.2001

sporočila: 151

17. apr 2003 8:28

Te šparove točke so bedarija. Moraš za 60 jurjev nabavit, da pol neko posodo dobiš ceneje. Brezveze.

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

17. apr 2003 8:47

Ja, da bi točke zbiral le zaradi ponve se res ne izplača, če pa bi tako ali tako za toliko nabavil, pa ni nič slabega če zraven pač vzameš to ponev, če jo res rabiš. Jaz jo imam doma že od prej. Kupila sem jo v Mercatorju in sploh ni bila draga. Je pa čisto v redu. Ponev kot ponev, dobra, a nič ne vem kako posebnega.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. apr 2003 9:34

Jaz tudi tako mislim, ampak če delaš špežo v Sparu ze iz navade, si pa kmalu tam. Potem je pa ponev vsekakor cenejša. Pri nas točkic ne mečemo ravno stran, lahko pa nam prav pridejo. Da pa bi jih zbirali samo zaradi ponve, pa tudi ne. Bomo videli, saj imamo tudi Mercatorjevo Piko in podobne traparije. LP Loni

marta  

član od: 31.8.2001

sporočila: 457

17. apr 2003 12:00

Jaz imam to ponev že zelo dolgo in je SUPER! Jo zelo priporočam.

lila  

član od: 31.8.2001

sporočila: 78

17. apr 2003 16:42

Ja, tudi jaz uporabljam Tefalove ponve - večje, manjše, za zrezke, palačinke, omake... So fantastične, lahke, nič se ne prime....čeprav se vsakič spomnim, da je teflon škodljiv. Sicer pa - kaj pa ni?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. apr 2003 17:02

Mene pa zanima, koliko stane takšna ponev brez točk? Nimam občutka, da bi bila ne vem koliko cenejša. Trgovci imajo pa vsemogoče fore. Kot je recimo ta, da vrečke, ki imajo njihovo reklamo še prodajajo mastno. Ne vem no... Ljudje so pa neumni, da take stvari podpirajo, se mi zdi... Recimo, reklamne vrečke bi morale biti BREZPLAČNE... Kako pa je s to posodo, tudi mene zanima njena vrednost. Da nekaj tam zbiram, da na koncu kupim psoodo 500 SIT ceneje, je pa nesmisel. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Morska deklica  

član od: 14.9.2001

sporočila: 114

18. apr 2003 8:26

V Merkurju stane nekaj podobnega, s premerom 28 cm, 4400 SIT. Irena

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

22. apr 2003 7:24

Ko že govorimo o trgovcih, ne morem, da ne bi napisala. Pri nas bodo zaprli veliko samopostrežno, ker zraven gradijo novo. Pojavil se je napis: Zaradi zaprtja trgovine razprodaja vsega blaga, 50% itd... Rekla sem, no naj bo, mogoče bom pa le kaj vzela, saj blago je "naše" (drugače sem skeptična do takšnih razprodaj). Mimogrede sem omenila prodajalki: No, drugi teden bo pa razprodaja, boste imeli veliko dela... Povedala mi je, da bodo robo iz polic razvozili v druge prodajalne, nato bodo za tukajšno razprodajo pripeljali neko robo od nekod drugod. Ne vem, če je res, vendar ne vidim razloga, zakaj bi me prodajalka napela...

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

22. apr 2003 20:31

No glede ponve, doma imam tefalovo fi 26, ki sem jo dobila od kolega ob vselitvi v stanovanje, je zelo nizka, prava palačinkarica, zato jo uporabljam samo za palačinke, za vse ostalo od jajc na oko naprej pa uporabljam večjo in z višjimi robovi, v kateri bi tudi lahko pekla palačinke. Zato, če ste navdušena nad palačinkami in jih pečete sama, potem se vam jo najbrž splača kupit, ampak kar v trgovini, ni treba čakat tistih točk, ker žal iz ekonomskega vidika se vam to res NE splača! LP! Lep pozdrav!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti