Moški

neznan uporabnik

tema odprta - 27. mar 2009 19:28 | ogledi: 3.545 | odgovori: 35

moški mora zgraditi hišo,zasaditi drevo,se poročiti,zaploditi otroka in napisati knjigo.pod temo ženska sem hotel samo izvedeti ali obstoja kakšen rek tudi za ženske.to verjetno so nesmisli.toda mnenja različnih ljudi pa so lahko zabavna in sproščajoča,nič provokacij,nič žalitev.zakaj temo zakleniti komur se zdi vse skupaj zelo nesmiselno pač ne bo nič odgovoril.(tako mimogrede bi se kar našlo tem,ki so še bolj nesmiselne.vendar mene ne motijo se pač z njimi ne ukvarjam.) pa lep pozdrav.

pa še to tudi sam tega poslanstva še nisem izpolnil.še vedno nisem napisal knjige.

hmm

Temo je spremenil(a) WRAN51 dne 27. mar 2009 19:31:43

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. mar 2009 19:54

Ženska mora skrbeti za hišo, zalivati drevo, poskrbeti, da ji zakon laufa, vzgojiti otroka in oboževati knjigo... Torej, kdo ima zdaj več dela!!

Seveda pa jaz ne pašem med te ženske. So pa včasih veljale samo 3 reči in sicer, da mora posaditi drevo, napisati knjigo in narediti sina.

 

Vanja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

27. mar 2009 20:00

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Ženska mora skrbeti za hišo, zalivati drevo, poskrbeti, da ji zakon laufa, vzgojiti otroka in oboževati knjigo... Torej, kdo ima zdaj več dela!!

Vanja

 

Hahaha, dober odgovor!

Atina

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

27. mar 2009 20:03

Oh ti Wran kako pestro delaš tole kulinariko.

mizarka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. mar 2009 20:45

Kolega, s tako pismenostjo, kot jo premoreš, je bolje, da ne napišeš knjige. Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. mar 2009 20:48

Vendelina jr. je napisal/a:
Kolega, s tako pismenostjo, kot jo premoreš, je bolje, da ne napišeš knjige.Vendelina jr.

ežoj

neznan uporabnik

27. mar 2009 20:54

špoštovana vendelina jr. saj tudi otrok ne delajo samo izbrani plemenski.....se trudim naredim pač kar zmorem.sem nepismen, ampak tudi muziko delajo nekateri,ki ne poznajo not. hmm

najdiptiček  

član od: 1.3.2009

sporočila: 5

27. mar 2009 22:23

WRAN51, dober odgovor. Imaš prav, vsak se pač trudi po svojih močeh. najdiptiček

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

28. mar 2009 4:15

Wran: za rek ne vem, verjamem pa, da je vsak z razlogom na tem svetu in da ti razlogi niso tako univerzalni, da bi se lahko delili samo na moške in ženske. Bi bilo pa zelo fino, če bi si vsak človek zadal nalogo, da posadi (vsaj) eno drevo. Vendelina, ne mu solit pameti okrog pismenosti, ko sama pišeš "z otroci". (Inteligentkina tema o uspešnem zakonu.) Če ti posolim pamet v tvojem stilu: bo treba nazaj v peti razred in se naučit sklanjanja - pri otrocih, z otroki. smrketa

kozamurnik

sporočila: 2311

28. mar 2009 7:25

WRAN51 je napisal/a:
špoštovana vendelina jr. saj tudi otrok ne delajo samo izbrani plemenski.....se trudim naredim pač kar zmorem.sem nepismen, ampak tudi muziko delajo nekateri,ki ne poznajo not.[pingvin] hmm
Krasen odgovor, WRAN51!!!!! kozamurnik

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

28. mar 2009 7:41

Vendelina, ne mu solit pameti okrog pismenosti, ko sama pišeš "z otroci". (Inteligentkina tema o uspešnem zakonu.) Če ti posolim pamet v tvojem stilu: bo treba nazaj v peti razred in se naučit sklanjanja - pri otrocih, z otroki. smrketa[/citat] Se strinjam (pa tudi s prejšnjim postom od Kozamurnik). Dear Vendy, kot te nekatere imenujejo, zapomni si: z otroki je križ. Dvakrat črka k. Da ne govorim o tvoji angleščini, pisani po slovenskem pravopisu. ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti