Recept za dolg in dober zakon

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

21. apr 2009 15:16

Kako je že rekel, mislim da Stalin? Zaupanje je lepa reč, kontrola pa še boljša. Ampak nisem prepričana, da dati partnerju vedeti, da ga lahko in da ga tudi kontroliraš, na dolgi rok lahko vodi h kaki pozitivni rešitvi. Ker s tem kažeš nezaupanje. Če misliš, da mu boš še kdaj lahko zaupala, moraš s tem začeti danes in ne jutri, ko bo prestal nekaj kontrol in preverjanj. Ne vem, lahko da se motim, navsezadnje ne poznam ne tebe ne njega, govorim čisto načeloma in morda malo tudi iz lastnih izkušenj. Je pa dobro, da si se hitro pobrala in da si prepričana, da se boš, če bo treba, naslednjič še hitreje. Včasih je res dovolj, da moškemu pokažeš, da zmoreš tudi brez njega. Želim ti samo, da boš srečna, ker tako bo srečen tudi vajin otrok. Pa prisluhni Vendelini in idejo o čevljih...pa tudi nov avto bi dobro del za malo samozavesti. Mamamia mamamia

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

21. apr 2009 15:28

...včasih je tudi frizura čisto dovolj... K

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. apr 2009 15:34

Mamamia, darling, blizu si s citatom, ampak tale je zrasla na zeljniku ultraduhovitega Vladimijra Iliča Uljanova Lenina (sicer meni njegova najljubša je "oboje je slabše"). Stalin ni bil zadosti duhovit za kaj takega (si je pa prilaščal zasluge ostalih, to mu je pa šlo). Enivej, smetim. Karmina, se strinjam. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

21. apr 2009 19:13

Še dobro, da sem napisala, da mislim, da je bil Stalin, kar seveda kaže, da nisem bila prepričana. Ampak je vsaj bilo tam nekje v Rusiji ... Frizura, čevlji, kostim, vse to, morda avto ... odvisno on teže "prekrška"??? mamamia

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

21. apr 2009 19:27

Ce natancno pomislim, meni razni ultraspijonazni paketi ne bi teknili, ker sem mnenja, da so povsem neucinkoviti glede na tehnoloski napredek (tipa ne mores dat na ketno, vse ostalo pa ne pomaga :))))), drugic, ce imas opravka z odraslim clovekom, tudi delaj z njim kot z odraslim. Tudi dvomim, da bi me pozdravil kak shopping spree. Bi se pa lotila dveh projektov: prvic, intenzivnega zakonskega komunikacijskega treninga, po moznosti pod nadzorom strokovnjaka ali zakonskega svetovalca (kolikor vem, so to sicer nadvse redke ptice); drugic, ustanovila bi crni fond, skratka, redno in sistematicno odvajanje dela dohodka za cas, ko se bo morda potrebno osamosvojit, ce se pa izkaze, da se ne bo treba, toliko bolje, se gre pac na shopping spree takrat s tistim, kar se je nabralo v kaksnih, denimo, treh letih. lp, proxima

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

21. apr 2009 19:45

Jaz mam pa že leta in leta in leta....čisto svoj račun (z lepim stanjem) in čisto svojo kreditno kartico. Se držim starega jugoslovankega drill-a, NNNP = Nič Nas Ne sme Presenetiti. Sem mojemu dragemu šele pred kratkim izdala in je bil čist šokiran 

Vanja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

21. apr 2009 21:17

Tudi jaz imam lastne kartice in svoj račun, res pa je,da jaz lahko razpolagam tudi z njegovim računom, on pa z mojim noče. Komu lepše kot meni ... Mamamia mamamia

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

21. apr 2009 21:28

mamamia....se ena taka !!! Nena-morje

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

21. apr 2009 21:46

Sem čist pozabla napisat, njegov denar je moj denar, moj denar pa ni njegov denar.

 

Vanja

slavi77  

član od: 20.2.2009

sporočila: 41

21. apr 2009 22:31

preberite si knjigo MOŠKI SO DRUGAČNI,ŽENSKE TUDI.Veliko stvari vam bo jasnih,oz vsaj meni jih je. slavi77

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti