... ma na FB-ju se imamo prav super ![]()
![]()
![]()
| morska medvedka je napisal/a: |
... ma na FB-ju se imamo prav super
|
A ne da res:)))![]()
![]()
| Loni je napisal/a: |
.
Od FB sem odvisna precej manj kot od kulinarike. Toliko o tem. Loni Makaroni |
Ojla!
Na FB "visim" kar pogosto.
Lp
pandora| morska medvedka je napisal/a: |
... ma na FB-ju se imamo prav super
|
Se 100 % strinjam ![]()
jaz tudi he he
beatyfly Men je pa FB totalna izguba časa....prej, ko se uspem prijaviti in če imam srečo mi ne zablokira celega računalnika....no, v tem času napišem že mejle vsem prijateljicam in še kakšno slikco jim prilepim.... v glavnem, mi je žal sploh, da sem se prijavila gor.
Andreia
Men pa ne - FB je kr fajn.
MatjažJaznisem na FB, pač ne čutim potrebe.
mejačkaAndreia, saj se ni treba vedno sproti prijavljati.Bodi prijavljena ves čas, kot si na kulinariki.![]()
![]()
naor
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
