jaz sem te kliknila.Za tvojo fan stran pa mi napiše ,da ne obstaja.Imam pa vprašanje ali si te obročke izdelala ti ,ali delaš kaj drugega,ker meni so ful všeč.
kriznana Tudi jaz sem te všečkala, pa tudi meni piše da tista stran ne obstaja. Obročki so pa hudiiii
JanisJoplin
Tudi moj glas imaš. Vsi ti okraski so mi ful lepi!!!
dasaz
Evo še mene....
lp goga
Sem ti oddala glas in vso srečo! :)
JannaaSem všečkala na obeh straneh :D
Petya Evo še ena, ki te je poklikala.Srečno in super zadevca.
Enako kot so napisale druge - obročke sem "všečkala", druga stran ne obstaja.
Tudi jaz
Lepi izdelki! Vso srečo![]()
![]()
!
Narejeno oboje.
sweets
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
