Facebook

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

23. feb 2012 18:15

rebecca, jaz iščem apps za iPad ali za iPhone za leto in pol starega otročka, ki že ve, kako se tej zadevi streže. Zdaj iščemo verzijo v slovenščini.

Za  internet po internetu je pa še premajhna.

 

Naj dodam: Apps-i Ali applications so bolj ali manj uporabni programi za smart telefone, iPad-e in njim podobnim "mašincam".

Gre pa takole, na primer:

Zalaufaš program z živalmi, ki je recimo kot knjiga. Na ekranu se pojavi slika živali, ime, puščica za naslednjo oz. prejšnjo stran.

Ko malček pritisne na žival, se ta oglasi z v naravi posnetim glasom, nekatere imajo še animacije in se žival premika itd. Če pritisneš na ime, slišiš izgovorjavo. Ko pritisneš puščice, gre stran naprej ali nazaj.

Zanimivo je, kako hitro je naša malčica začela sama uporabljati program, ko je enkrat zaštartan. Živali, ki se najbolj zanimivo oglašajo, so ji najbolj zanimive.

Potem so seveda programi z rastlinami in drevesi, kuhinjskimi pripomočki, hrano, sadjem, zelenjavo...

 

Seveda sem ji jaz vedno govorila ime živali tudi v slovenščini, ampak njeni mamici to seveda ne gre od rok. Oz. z jezika.



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 23. 2012 18:40

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

24. feb 2012 15:31

Jaz sem tudi na FB, ampak tukaj tudi

yulchi

mojcazala  

član od: 6.1.2011

sporočila: 112

24. feb 2012 15:51

mee too ;)

mojcazala

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti