Kupim knjige ...

Enka  

član od: 25.12.2006

sporočila: 7

tema odprta - 9. mar 2009 21:58 | ogledi: 12.465 | odgovori: 24

...

Pozdravljeni,

ker imam doma mlado psičko (ki še rada grize) se je zgodila "majhna nesreča" s knjigami iz knjižnjice.

Sedaj moram seveda vrniti knjižnjici cele knjige.

Zanima me, če ima kdo doma knjige od avtorja James Pattersson-a.

Naslovi so:

Mary, Mary

Zbogom dekleta in

Mačke in Miš.

Najlepša hvala za vso pomoč pri iskanju knjig. Mogoče pa kdo pozna kako internetno stran ali pa knjigarno kjer bi se dalo kupiti te knjige ceneje kot so nove.

Lep pozdrav,

Enka

Enka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. mar 2009 22:13

Mi smo plačali kar odškodnino knjižnici. Drugače pa povprašaj v kakem antikvariatu, Trubarjevem npr., Cunjak ima tudi dobre zaloge.

Loni Makaroni

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

9. mar 2009 22:14

Poglej mal po antikvarijatih ( najdi.si ali google )

ežoj

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

9. mar 2009 22:27

Če so to novejše knjige - za Mary Mary sem prepričana, da je stara manj kot eno leto - jih brez problema dobiš preko kakšne spletne knjigarne ali pa zavij v najbližjo knjigarno in povprašaj. Najprej poglej letnice izdaje v knjigah, potem pa ukrepaj glede na njihovo novost. Ker so to romani, jih najbrž ne bo težko dobiti. Mogoče pa lahko povprašaš kar na Mladinsko knjigo. LP Sy

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. mar 2009 22:50

Išče cenejšo varianto od nakupa v knjigarni.

Loni Makaroni

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

9. mar 2009 23:07

Predlagam ti da obiščeš knjižnico in se tam zmeniš kako in kaj.. No čeprav možno da si se že zmenila za druge knjige?.. Vseeno povprašaj koliko bi prišla "odškodnina" če ne pa malo prebrskaj tudi po internetu.. Sigurno se bo kaj našlo ;) Ps: Kupi kakšno igračko kužiki .. :D hehehe (hec hec hec) _tmickena_

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

26. okt 2011 16:19

Da malce obudim temo iz prašine.

 

 

Ali kdo proda otroško knjigico Zgodba o dveh kozah , avtor Tom Barber oz. ali jo je kdo videl. Iščem, pa ne najdem. Bi jo imela za sina, ki jo naravnost obužuje. Bo pa kmalu Božiček in hkrati njegov RD.

Išče se še zbirka o Jakcu in Nejčku (bobrčka usvarjata - Nejček mojster za vse, Jakec šiva, Jakec vrtnari, Jakec pleska, Jakec mizari in Jakec peče)

 

vse te knjige so razprodane.

 

Hvala za pomoč,

http://www.mojalbum.com/jagikroki/torte

Yolanda  

član od: 24.2.2006

sporočila: 14

2. feb 2012 17:27

Kupim knjigo Od začetnika do mojstra: Ročna dela založbe Mladinska knjiga. Kupila sem jo pred leti in stara zgodba, posodila prijateljici, pa se je izgubila sled za knjigo. Če je katera ne rabi več, jo z veseljem odkupim. 

 



Yolanda

Sporočilo je spremenil(a) Yolanda dne 02. 2012 17:28

eta  

član od: 27.3.2008

sporočila: 408

3. feb 2012 9:44

Kupim knjigo A. Vogel: Ljudski zdravnik - ne vem, če je to pravi naslov...

Prosim za pomoč. Hvala

eta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti