Dopust 2009

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

2. apr 2009 10:14

RABIM NASVET ZA KOLEGICO....išče plažo za otroka 3 in 5 let....mlajši se zelo boji vode oz. morja kjer je voda umazana,so bili v Novemgradu in si tja prav zaradi plaže ne želijo več.Prosim povejte za kakšne fajn plaže oz. dostope do morja za majhne otroke. Kyars jest bom tebe še rabila za nasvete glede Turčije...po moje se bom parkirala v hotel in si ne bom upala nikamor mrknit....se že zdej bojim,rentacar ki ga omenjaš,a to ste najeli avto in se furali,tolk da vem kaj mora moj vse za sabo vzet....sej res tuki lahko poveste tiste ki ste bile v Alanyii -20 km bomo stran kaj naj si ogledamo,kaj naj počnemo,oz. kaj ne... kuharca37

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

2. apr 2009 10:42

Jaz bi predlagala Sukošan - plaža Dečji raj in otok Rab- Rajsko plaža. Voda je kar velik del nizka. v Sukošanih smo bili lani in smo bili zelo zadovoljni, čeprav so naši otroci večji. lp STANEJ

carli  

član od: 17.11.2006

sporočila: 59

2. apr 2009 11:53

V Omišu smo kampirali pred desetimi leti, potem pa smo se še enih dvakrat ustavili za prespat, ko smo potovali v Črno Goro in pa v Albanijo. Meni je bil Omiš zmeraj všeč kot mesto. Se pa spomnim, da je bilo morje precej mrzlo, ker se vanj izliva reka, mislim da Cetina (nisem pa čisto prepričana). Mene me sicer bolj mrzlo morje ne moti, dva prijatelja, ki pa sta na to kar občutljiva, pa praktično nista šla not. Je pa res, da smo kampirali v kampu zelo blizu mesta, kjer se tudi reka izliva v morje, tako da je možno kaj drugače, če se kopaš bolj izven. carli

allan  

član od: 22.11.2007

sporočila: 32

2. apr 2009 12:36

Odvisno je, kakšen dopust si želite. Tudi mi smo vsa ta leta hodili na Hrvaško obalo kampirat, obvezna oprema so bila kolesa. Letos smo se odločili za Korziko, kjer bomo seveda kampirali. Cenovno je ugodnejša od Hrvaške, no razen kar je več stroškov s trajektom. Mene osebno je pritegnilo tole: http://zanimiv.net/caravaning/korzika.htm in tole: http://vandroucek.blogspot.com/2007/10/korzika.html Pa lepo dopustovanje vsem, kjerkoli že.... allan

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

2. apr 2009 12:36

Kuharica, zakaj pa to? Po Turčiji komot laziš in se voziš sama, brez agencije. po Egiptu pa NE!

Na letališču ali pa v Alanyi kupi karto Turčije in se odločite, kam bi želeli. Renta car je lani stal 25€ + bencin za 24 ur. Se pa moraš pogajati, ker drugače te oderejo. Pa na nasmešek ne pozsbiti, polj veliko več dosežeš.

 

Kyara

carli  

član od: 17.11.2006

sporočila: 59

2. apr 2009 13:42

Allan dobra odločitev, mi smo bili na Korziki 2006 in mene me je čisto prevzela. Čudovita narava, morje, kakšne čudovite barve je cel otok, pa hrana.... Ljudje so pa res bolj hladni do tujcev, ampak dobro, take moraš sprejet, saj si konec koncev ti pri njih na "obisku" ne oni pri tebi. Mi smo cel otok prevozili z motorji in smo se imeli super. carli

allan  

član od: 22.11.2007

sporočila: 32

2. apr 2009 14:58

Ja super carli! tudi prijatelji so bili lani na Korziki in gredo seveda letos spet, jst pa že komej čakam.... lp allan

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 555

2. apr 2009 21:05

Kuharca37,mi smo bili pred štirimi leti na Braču v Supetarju,bili smo zelo,zelo zadovoljni,voda je z ene strani dolgo nizka,zraven je tud bazen in imajo animacije za otroke chappy

sonchek  

član od: 18.5.2005

sporočila: 124

3. apr 2009 8:27

Tudi midva imava letos v planu Korziko, upam da se res izide

sonchek

marusa 2  

član od: 5.9.2007

sporočila: 58

19. apr 2009 15:15

Midva pa letos razmišljava da bi šla na katerega od hrvaških otokov-rab,Murter mogoče Hvar, ker sem pregledala malo ponudbe za hotele se mi zdi zelo drago, zato me zanima če ima katera od agencij ponudbo kakšnih poceni apartmajev-svetujte če kdo ve. marusa 2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti