Sincerita

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

24. avg 2009 9:53

Nekako se navezuje na tole temo za ljubitelj(ic)e sanremoidnih melodij: se ena, ki se mi je v soboto ob kavi in razgledu na trzasko pristanisce z nemilosrcnimi kremplji zapicila v mozgane in jih ni spustila do danes zjutraj, ko sem koncno identificirala naslov in izvajalca: Nina Zilli & Giuliano Palma: Cinquantamila lp, proxima

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. avg 2009 18:54

Proxy, izbor ti je ekscelenten! MImogrede, nikoli ne bom razumela, kako lahko nacija, ki ima v svojem kulturnem spominu tooooliko estetike, lahko večkrat izvoli Berlusconija....... Vendelina jr.

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

24. avg 2009 19:03

Sorry, men je pa tole čist nekak mim... petardica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

24. avg 2009 19:07

Jaz pa ne morem odpreti linka - nobenega (mi napiše 'This video has been removed by user'). :(

Atina

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

25. avg 2009 9:55

@Vendy: lacanovci bi po mojem rekli, da je Cavaliere kot vrhunski primerek patoloskega narcisa, praznine za ogledalom, idealno mesto za projekcijo volilceve Želje. Ce temu dodas 20-letno medijsko pranje mozganov na podlago vec desetletij kaoticnega politicnega/volilnega sistema in paradrzavnih centrov oblasti, smo pa tam, kjer smo; z majhnim paradoksom, namrec jaz osebno ne poznam niti enega Italijana, ki bi kdaj volil Berlusconija. (Kot moj dragi v casu bivanja v USA ni poznal nikogar, ki bi volil Busha.) Tako da primerna teorija zarote po mojem se caka, da bo napisana. lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti