Totalni odklop

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

26. feb 2009 9:49

Vse koče mi pridejo v poštev Ognjič, če smo že pri tem seveda mi pridejo, saj to iščem, ampak te koče so odprte le ob nedeljah in praznikih; pogojno tudi ob sobotah jaz pa takrat ne morem "izginiti". Žal mamica03

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

26. feb 2009 10:49

Kaj pa nahrbtnik, termovka in nekaj toplega za pod tazadnjo, da se lahko tudi usedeš, ne da bi ti r**ka zmrznila?? Saj ni treba daleč, do prvega samotnega grička z jaso pa lahko meditiraš po mili volji. Še kakšna živalica te obišče, če si lepo tiho in pri miru - kaj lepšega!  Če je zraven še  potoček, ki pomirja s svojim nežnih žuborenjem, si pa sploh v nebesih.

Cila

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. feb 2009 10:56

mamica03, alternativa je tudi kaka samostanska celica. Tam te ne bo nihče motil.

Loni Makaroni

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

26. feb 2009 11:07

Cila, ne vem če bi mi tista termovka in "nekaj toplega za pod tazadnjo" veliko pamagala, če bi naj bila odsotna oz. na tistem gričku / jasi od nekje osmih zjutraj pa do sedmih zvečer...in po tem vremenu, uf Loni, tvoj komentar pa razumem kot poskus humorja mamica03

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

26. feb 2009 11:29

mamica03 je napisal/a:
Loni, tvoj komentar pa razumem kot poskus humorja mamica03

Jaz sem prepričana, da se Loni niti malo ne heca s tem! Poznam ljudi, ki se na tak način umaknejo v tišino, ker tam je pa RES TIŠINA! Moja v. d. tašče je bila večkrat v Stični, dober znanec je hodil v Pleterje...

Ognjič

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

26. feb 2009 12:45

Toliko predlogov pa noben ni sprejemljiv  - jaz se grem kar odklopit .

Cila

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

26. feb 2009 12:56

mejčken se človek odklopi že ob prepiranju foruma, a ne?

No, jaz se povsem odklopim ob nabiranju regrata , v soboto sem ga nabrala za pokušino....

Ognjič

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

26. feb 2009 12:58

Veš kaj pa jaz mislim? Če bi želela in bi bila NUJA, bi že šla. Zdavnaj. Tko pa kompliciraš z "perfect" krajem, pa koliko daleč naj bi bilo, pa... Zame TU MAČ energije porabljene za iskanje takšnega kraja. In obremenjevanje ljudi okrog sebe s problemom, pa itak nič ni dobro, kar ponudijo. Potem ZAGRIZI in najdi sama, ali se sprijazni s situacijo, da morda vsega, kar želiš ne boš dobila v 100%. Thats life. In fixne ideje se da malo z-improvizirat. Saj za nek odklop ne rabiš koče ipd., pač pa nekaj, da bo TEBI udobno. Kar ti je lahko tudi v kakšnem lokalu kje bogu iza nogu, pa greš potem še na sprehod ven ali karkoli že. Daj, idej je ful, samo malo se potrudi. Pa ne bit huda name, ker ne mislim nič slabega. Daleč od tega. Samo zrcalno sliko ti kažem. lidka [sonce]

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

26. feb 2009 12:59

Se pridružujem predhodnim mnenjem o tem, da v bistvu ne vem, zakaj rabiš kočo, če greš le po dnevu.

Mordai bi ti recimo ustrezalo takole: zjutraj se doma lepo naješ in ucvreš proti Kopitniku. Tam se lahko usedeš pred zaprto kočo, poješ kako malenkost in greš v naravo meditirat. Itak se boš oblekla vremenu primerno. Za čas kosila se zapelješ v kako bližnjo gostilno, sicer ne poznam tistih koncev, ampak sigurno je tam kak gostinec :) Usedeš se v samoten kotiček, po moje niti ne bo take gneče v petek v času kosila in kaj dobrega popapcaš, popoldan pa spet hodit, ali pa morda res v kak welness?

Sama sem se večkrat odklapljala v Zrečah in na Rogli. Recimo -zjutraj se zapelješ na Roglo in narediš izlet do jezerc, je za kake 3-4 ure. Ob vrnitvi se ustaviš na koči na Peskih in kaj poješ, dol grede pa mogoče še zaplavaš v Zrečah? Če Pesek ni odprt, je odprt Smogavc na poti dol in v Zrečah, recimo.

Mene tvove želje spominjajo na kak romantičen film, Kanada, gozdovi, koča, kamin...samo lidka je prav napisala, da tega verjetno ne boš našla, kar si si zamislila. Pa saj ima Slovenija toliko lepih kotičkov, tudi v tvojem prioritetnem koncu :)

 

no, vsekakor ti želim vse lepo

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 26. feb 2009 13:02:22

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

26. feb 2009 13:07

Ognjič je napisal/a:

mejčken se človek odklopi že ob prepiranju foruma, a ne?

No, jaz se povsem odklopim ob nabiranju regrata , v soboto sem ga nabrala za pokušino....

Ognjič

 

Je bil tipkarski škrat malo zloben .

 

A regrat je že  , ampak pri nas je še vse zmrznjeno

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti