Totalni odklop

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

25. feb 2009 16:40

Že ko še enkrat sprašuješ matilda, nobeden ne njej ne komu drugemu nič noče.

In seveda se vsi zavedamo kaj je forum in kako funkcionira.

In si prav zato dovolimo, da včasih, po letih prebiranja vprašanj tipo:

Svetujte mi, kako zavrem mleko(kam naj grem na dopust, kako najhitreje očistim okna/čevlje/zobe, kakšno je vaše mnenje o Timbuktuju, kakšne kape boste nosile letos na sankališču)?
in po letih vztrajnega in odločnega odgovora na vsa ta vprašanja tipo:
Jaz česa takega ne bi spraševala, jaz bi se poslužila drugih informacijskih kanalov, jaz letujem/pomivam/kuham/bolujem brezhibno, pa by the way, pepca, a bi se se midve dobili v četrtek pri Mikliču, a ni bilo fino v torek. 
No, prav zato, ker je je to forum, kjer se dogaja vse, kar si napisala, pač napišemo, kar napišemo, pa seveda to eni preberejo/mo tako, drugi pa drugače.
aja, pa še  vprašam kaj  je narobe s citatom, ki si ga prilepila? 
nola

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

25. feb 2009 16:51

http://www.slovenia.info/si/hotel/Hotel-Štorman****.htm?hotel=1552&lng=1

 

Jaz bi šla sem, vmes pa mogoče še po starem delu mesta, malo trgovinice....

Titta

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

25. feb 2009 17:43

nola je napisal/a:
aja, pa še  vprašam kaj  je narobe s citatom, ki si ga prilepila?  nola
Prvič slišim, da če citiraš, da izražaš, da je s citatom nekaj narobe. Se opravičujem za mojo nevednost, ker sem si ga drznila uporabiti za izhodišče, da sem napisala, zakaj je dobila avtorica take odgovore, kot jih očitaš. Moje mnenje se ne navezuje na izhodiščni post, niti na predhodnje sporočilo, zato sem pač uporabila citat. Saj lahko, ane? matilda

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

25. feb 2009 17:50

Kakopak da lahko, draga moja, saj to je vendar forum, ane?

Aja še to, prav ničesar ne očitam, samo navajam, sicer ne dobesedno, ampak samo vsebinsko.

Saj lahko, ane?

nola

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. feb 2009 19:02

Ladies matilda in nolči, a sta vidve danes malo sitni ali kaj? Pa to tko ni seksi..... Vendelina jr.

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

25. feb 2009 19:14

polna luna..no, luna je pač, ...vpliva na ljudi. Spravimo se s forumov dol, pa jutri spet dalje, ko bomo malce boljše volje. (govorim iz izkušenj, ker je moja triletnica takšna ob polni luni, da ni z besedami za opisat. lahko samo naredim oblaček pa strele, kot v stripu..)

 

Vendelina jr. - čist prav imaš, zato sem to napisala.

Titta

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

25. feb 2009 21:31

mamica03, poglej ZS

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

25. feb 2009 21:56

Vendelina jr. je napisal/a:
Ladies matilda in nolči, a sta vidve danes malo sitni ali kaj? Pa to tko ni seksi..... Vendelina jr.
ooo Vendy, to se pa strinjam. Tečnoba ni seksi, pa še marsikaj drugega ne matilda

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

26. feb 2009 8:53

Vse bolj se mi dozdeva, da sem si prelepo vse skupaj zamislila...saj veste kočica na samem, vse naokrog le narava, jaz sama s svojimi mislimi, ki jih lahko tam predelam do mere, da lahko grem z življenjem naprej, brez odvečnih razlag zakaj in čemu... A upanje umre zadnje, zato še vedno brskam. mamica03 Sporočilo je spremenil(a) mamica03 dne 26. feb 2009 08:54:11

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

26. feb 2009 9:02

A koča na Kopitniku ti ne pride v poštev? Po moje si v pol urce tam, sredi gozda, v koči al pa pod kozolcem in lahko tuliš in ruliš po mili volji... Ali pa na Kum, pa v Logarsko....itak so ti to že menda predlagale. tudi do Lisce nimaš daleč, prostora zunaj in v koči na pretek...

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti