Torta za šest letnika

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

tema odprta - 23. feb 2009 20:55 | ogledi: 4.386 | odgovori: 17

No kmalu se približuje RD, našega šestletnika. In ker sem ga razvadla s temi tortami, se je zdej spomnil, da bi rad torto na Eon kida, to je nek junak iz risanke, ki ne vem, če mi ga bo ratalo nardit iz tičine. No mislila sem na obraz, ki bi ga dala na okroglo torto iz tičine.

Ne mara spidermanov, pa batmanov, pa ninje želve so že šle mimo, ... športne teme tudi.

Če bi našla kakšno drugo torto, ki bi mu bla vščeč, je rekel, da bi se lahko zmela.

No in gledam in gledam naokoli, pa nič takega ne najdem. Kaj ima kdo mogoče med priljubljene shranjeno kakšno tako torto za 6 letnika?

Najlepša hvala.

Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

zelvica  

član od: 2.12.2005

sporočila: 60

23. feb 2009 22:31

Kaj pa če bi dala sliko EON KIDA kopirat na oblat v Črnuče v Pekarno Vrhnika in potem to dala na torto? Po moje bi bilo to najbolj enostavno. zelvica

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

24. feb 2009 7:46

zelvica, sem pomislila ja, ma je malo prepozno, ki rabom za soboto, zdej je pa že torek in dokler mi pošljejo, ki nisem blizu,... No ma netna kolegica, mi je na zs, dala dober nasvet in bom poskusila tako, da ga bom prerisala, pa bo šlo. Hvala zelvica. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

24. feb 2009 16:17

Nasi sestletniki imajo zelo radi torto Piki Jakob. Recept in obliko dobis v bazi. ribica

krasjana73  

član od: 21.2.2009

sporočila: 236

25. feb 2009 7:03

naš osem letnik,pa sosedov šest letnik tudi,sta nora na gormite. sem našemu fantu naredila torto(normalno,po svojem okusu),gor sem iz mase 3D od katke lopatke naredila hribe in čisto pravi vulkan.iz sladkorne moke in pomarančne esence z malo jedilnimi barvami pa še čisto pravo lavo,magmo,morje,gozd,pa tudi sneg se je topil z vrha gora.za konec sem kar par figuric gormitov gor dala in seveda namesto svečk ognjemet,ki smo ga zapičili v vulkan. veliki,mali in manjši so ostali brez besed,očarani nad njihovo zdaj najljubšo figurico. upam ,da sem ti kaj pomagala krasjana73

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

27. feb 2009 22:12

Jaz pa sem danes delala bmw-ja. Sem hotela narediti sivega, pa je nastal zelen. Verjetno zato, ker sem imela marcipan, ki je v osnovi rumenkast.

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

27. feb 2009 22:14

Zdenkica je napisal/a:
Jaz pa sem danes delala bmw-ja. Sem hotela narediti sivega, pa je nastal zelen. Verjetno zato, ker sem imela marcipan, ki je v osnovi rumenkast.
ja marcipam ne rumenkast, pa pokvari včasih barve. No pa sej zelena je tudi lepa barva, ane? kaj pa slikica? Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

1. mar 2009 16:52

imam par vprašanaj in upam da se avtorica te teme nebo jezila ker bom jih kar tukaj postavila, da ne bom odpirala nove teme. rada bi naredila torto (nutelino) in jo oblila z čokolado.kako naj naredim čokolado in koliko,da jo bovolj za celo torto?ali jo moram kaj namazati z marmelado?ne mislim jo z nutelino kremo spodaj namazati ampak samo s čokolado? ker bi pa potem rada naredila zvezdice iz bele čokolade in jo okrasila, me zanima kako jih naj "prilepim"na torto? hvala za odgovore lp žabica21

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti