Delo doma-goljufija 2

tema je zaklenjena

vrtnica123  

član od: 19.2.2009

sporočila: 7

tema odprta - 22. feb 2009 14:38 | ogledi: 5.107 | odgovori: 36

Pozdravljeni,

sporočam in obveščam Vas,vse tiste , ki si iščete delo na domu,

da ne nasedate Jožefu Bolčina,ki ponuja delo na domu z izdelovanjem

svitkov,ker preprosto NATEGUJE!!!!!Laže, da sam sebi vrjame!

Izogibajte se tudi (poleg omenjenega Franca Harca iz MB),še SANDI KESERICA in

DAMIR ŽVERAK!!!TUdi goljufista!!

Jaz sem prprosto šokirana kakšni ljudje obstajajo.

Noro!!!!!!!!!

Lp

vrtnica123

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

22. feb 2009 15:14

Ta Bolčina je iz Idrije, kajne? Sem tudi ajz probala, a sem bila k sreči prej opozorjena, da nisem nasedla. ursa40

vrtnica123  

član od: 19.2.2009

sporočila: 7

22. feb 2009 18:56

Res je iz Idrije je. Bodite pozorni na vse , ki ponujejo delo na domu! Lp vrtnica123

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

22. feb 2009 19:13

Že to da so vedno na oglasnih straneh je sumljivo.Če bi tako bajno plačali kakor obljubljajo, bi bil en oglas dovolj. adalbert

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

22. feb 2009 20:42

Res je iz Idrije je. Bodite pozorni na vse , ki ponujejo delo na domu! A tud take mamo na našmu koncu? Bom malce povprašala jampina

vrtnica123  

član od: 19.2.2009

sporočila: 7

25. feb 2009 21:20

Zopet jaz ali morda ima kdo izkušnje,ki nekdo ponuja delo na domu podjetje pa je iz Hrvaške????????? No jaz si mislim svoje,podobno kot pri nas in isto zavajanje,tak,da bodi te zopet pozorni,sploh pa nebi delala za Hrvaško,hudoo,kako se obnašajo do nas,raje ostanem brez besed. Lepo se imejte, Lp vrtnica123

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

26. feb 2009 7:55

vrtnica123 je napisal/a:
Zopet jaz ali morda ima kdo izkušnje,ki nekdo ponuja delo na domu podjetje pa je iz Hrvaške?????????No jaz si mislim svoje,podobno kot pri nas in isto zavajanje,tak,da bodi te zopet pozorni,sploh pa nebi delala za Hrvaško,hudoo,kako se obnašajo do nas,raje ostanem brez besed.Lepo se imejte,Lpvrtnica123

Ja, kdo ti pa kaj hudega hoče??? Ti je kdo pljunil v fris? Ti je rekel, da si grda? Al še hujš, da si neumna?

In kaj je sploh treba mešat politiko s kuhanjem, me zanima?!?

Če/ko ti bo voda dovolj v grlo tekla, boš še kako vesela vsakega poštenega dela, pa če je/bo delodajalec naše gore list, al pa iz Culukafrije!!!

Ognjič

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. feb 2009 9:42

Ognjič, bravo Če je delo pošteno plačano, je čisto vseeno, od kje denar prihaja. Me zanima, zakaj potem vsi rinemo na hrvaško morje..

Loni Makaroni

vrtnica123  

član od: 19.2.2009

sporočila: 7

26. feb 2009 13:10

Ja kaj je pa vama polde-ognjič-loni! Očitno niste razumele,ni treba brat,kaj se sploh vtikujete,če ne iščete delo.Pišem tistim in dajem informacije , ki jih zanima delo!Pa ne bodite pametne!KOKOŠI!! Pa pred svojim pragom pometajta in brigajta se zase! Sicer pa ,če mi bi kdo rekel, da sem grda,se nebi sekirala ker mi je vseeno kaj drugi mislijo o mojem izgledu! Ps.Pa niti ne hodim dol na morje! V gavnem tiste , ki vas zanima delo na Hrvaškem,sem dobila informacijo,da je res podobno kot pri nas-zavajanje.Najprej moraš plačat 40eur ,potem pa sledi nadaljevanje kot pri nas.Tudi sama sem preverila. Mislim, pa da bom dobila delo,ampak zarad teh dveh kokoši bom zadržala zase. Prav njima se zahvalite. Lp vrtnica123

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. feb 2009 13:16

Ah, kaj se razburjaš brez potrebe? Seveda gre pri vseh teh obljubah za hitri zaslužek za en sam hitri nateg, tu je čisto vseeno, od kod je kdo. Hrvaško si pa ti omenjala. Samo jaz o politiki ravno ne diskutiram. Sem pa čakala tvojo reakcijo v stilu tega, kar si napisala - da ne hodiš tja na morje.

Jaz pa in z največjim veseljem. A ne, Ognjič, kako dober sladoled ima tisti dečko v Rabcu?

Loni Makaroni

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

26. feb 2009 13:41

vrtnica123 je napisal/a:
Mislim, pa da bom dobila delo,ampak zarad teh dveh kokoši bom zadržala zase. Prav njima se zahvalite. Lp vrtnica123
Joj, daj se malo umiri, kaj pa je narobe s tabo? Če se tudi drugače tako obnašaš, me sploh ne čudi, da iščeš delo. Jaz tudi ne bi dolgo gledala delavke, ki bi se v mojem podjetju tako obnašala. Drugače pa, glede citata ... ti kar zadrži zase, dvomim, da koga na tem forumu zares zanima kje boš ti delala. ;) Pa lep dan ti želim! s0ncek*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti