Delo doma-goljufija 2

tema je zaklenjena

gordi  

član od: 27.12.2005

sporočila: 24

27. feb 2009 10:59

Lepo pozdravljene,na forumu,kar šokirale ste me gospe,sem mislila da se samo pri meni v službi dogajajo takile izpadi,vsak dan si pogledam če je kaj novega na forumu,potem pa naletim na take izjave,res pa je da sem se pošteno nasmejala. Lep pozdrav gordi

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

27. feb 2009 11:36

Dej vrtnica ostani, sej nisi hotla nič slabega;

sem prepričana da loni in ognjič tud ne.

katti

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

27. feb 2009 13:41

Vrtnica, to, da si se opravičila, moram prav pohvaliti. Malo ljudi poznam , ki so tega sposobni.

Pa piši frini, ker ti morda res lahko pomaga.

tulka

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

27. feb 2009 15:25

Ognjič je napisal/a:

vrtnica123 je napisal/a:
Zopet jaz ali morda ima kdo izkušnje,ki nekdo ponuja delo na domu podjetje pa je iz Hrvaške?????????No jaz si mislim svoje,podobno kot pri nas in isto zavajanje,tak,da bodi te zopet pozorni,sploh pa nebi delala za Hrvaško,hudoo,kako se obnašajo do nas,raje ostanem brez besed.Lepo se imejte,Lpvrtnica123

Ja, kdo ti pa kaj hudega hoče??? Ti je kdo pljunil v fris? Ti je rekel, da si grda? Al še hujš, da si neumna?

In kaj je sploh treba mešat politiko s kuhanjem, me zanima?!?

Če/ko ti bo voda dovolj v grlo tekla, boš še kako vesela vsakega poštenega dela, pa če je/bo delodajalec naše gore list, al pa iz Culukafrije!!!

Ognjič [vrtnica]
Mislim, ognjič tole pa je blo kr hudo. sej vrtnica te ni žalila al karkoli, pa si jo takle....pol sta še pa z Loni izpadla kakor nedolžna jagnjeta. Js sm vrtnicino zagato čist drugače razumela. Tako, da bi se ji tudi vidva mogla opravičit...a sta se vprašala, če je mogoče imela kako slabo izkušnjo s Hrvati? Moj sosed je tut reku, da se jih naj pazim ko grem na morje..jaz pa nimam kaj za rečt proti njim.. Vrtnica, nič ne skrbi. Tudi jaz sem že bila tukaj gor tarča takih hudih besed, zato pa se zdaj raje ne vključujem več oz ne sprašujem nekulinaričnih zadev (z izjemo te in sparovih točk). Jih raje samo berem in si mislim svoje. Pa lep pozdrav vsem, in lep vikend. pe3ca

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

27. feb 2009 15:46

Punčka, GRDO, zelo GRDO je biti nestrpen, še posebej grdo pa biti nacionalno nestrpen! Kot se najde pri nas vse sorte ljudi, jih je tudi pri sosedih in še kje. Vendar pa se zaradi tega ne posplošuje vse na splošno. Če je moj sosed goljuf, še ne pomeni, da je cel kraj mesto goljufov, a ne?

In oglasila sem se izključno zaradi tega, ker je iz zapisa vrtnice123 vela nestrpnost do ljudi druge nacionalnosti.

Kar se tiče goljufov, ki ponujajo delo na domu, vam je itak frina v tem forumu in v enem s podobnim naslvoom, povedala, kakšen je postopek za prijavo. Če se boste le tu jezili, ne bo nobenega haska...prijavite jih, če naletite nanje.

Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. feb 2009 15:55

Ni prostora za izpade na meji nacionalizma. Zato temo zaklepam. Se zelo, zelo strinjam s tem, kar je Ognjič zapisala v zgornjem zapisu. Priporočam večkratno branje.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti