Tetoviranje

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. feb 2009 13:11

No, sam ne more pa pričakovat, da bojo vsi nosili velike tatuje po naročilu? (sama sebe si ne predstavljam, pa imam 2...). Jaz sicer hodim k Sreču iz Kamniške Bistrice. Sem super zadovoljna, lepo dela, natančen je full. Je pa res, da ne riše sam... Mojemu ex možu je naredil fascinanten tribal vzorec čez celo ramo, skoraj do komolca, pa potegne se mal v lopatico... Ne spomnim se koliko, vem pa da NI bilo full. Morda okrog 60.000 starih sit? Je pa res, da je samo črna barva, brez senčenja, pač vzorec tako zahteva, : ) lidka [sonce]

neznan uporabnik

5. feb 2009 15:37

sem pa presenečena kako popularni so tatooji na kulinariki...sicer jaz osebno ga nebi nikoli mela, je pa zanimivo tkole kakšno temo prebrat lovebeyba

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

5. feb 2009 16:44

moj dragi si je dal tatu delat pri Johnu in čez selo ramo imam v originalni velikosti avstralsko hobotnico. že pred leti je dal takrat 70.000 sit. oh tudi mene mika, samo kakšen manjši tatoo in pravtako morski motiv. mogoče kdaj. tanjaj

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. feb 2009 16:48

Jaz ga bom pa enkrat imela. Sem si obljubila, ko bom dočakala 50 let (hčeri se seveda zdi "tu mač", da to pač ni za mame in pravi, da naj počakam na 70). Za inspiracijo mi je pa sopotnica izpred 15 let, iz avtobusa za Buje oz. Umag, Ištrijanka, obilna starejša gospa, oblečena v dolgo črno obleko z nešteto majhnimi, oblečenimi gumbki spredaj in s srebrnimi lasmi, spetimi v debelo figo. Tako pokončno in ponosno je sedela v tistem razmajanem avtobusu, z majhno črno torbico v naročju in cekarjem ob nogah, z rokama pa se je trdno oprijemala naslonjala na prednjem sedežu. Tako sem imela lep pogled na njene roke. Na zgornji strani dlani je imela vtetovirana nekakšna krožna, sončna znamenja. Na hitro sem si jih skicirala v beležko, ki jo seveda skrbno hranim. V glavnem, tista ženska me je tako impresionirala, da sem si rekla: taka bom pa jaz, ko bom velika! In tatuji seveda spadajo zraven mamaF - Mojca

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

5. feb 2009 20:19

Jest sm si svoj tatoo dala naredit v Kranju, sabo sm nesla sliko zmaja (v bistvu ni čist zmaj - ima zmajevo glavo pa ptičja krila pa kremple pa rep - neka mešanca med levom in zmajem pomoje?) kjer sva jo predelala tako da mi je bla všeč (povečala in spremenila rep) - velika cca 12x10 cm. Mam ga na desni lopatici. Delal mi je 2 ure (sence + 3 barve) bil je 140 € in sm zadovoljna. Mam še željo nekam dat zmajeve kremplje (na ramo in na bok) pa moj mož prav da sm zmešana .... Ebonlass Aja če kero zanima kako je zgledala slika in kako zgleda tatoo mi lahk pošle mail pa ji pošlem slikco Sporočilo je spremenil(a) Ebonlass dne 05. feb 2009 20:24:47

Nežinka  

član od: 19.7.2006

sporočila: 191

5. feb 2009 21:31

lidka je napisal/a:
No, sam ne more pa pričakovat, da bojo vsi nosili velike tatuje po naročilu? (sama sebe si ne predstavljam, pa imam 2...).Jaz sicer hodim k Sreču iz Kamniške Bistrice. Sem super zadovoljna, lepo dela, natančen je full. Je pa res, da ne riše sam... Mojemu ex možu je naredil fascinanten tribal vzorec čez celo ramo, skoraj do komolca, pa potegne se mal v lopatico... Ne spomnim se koliko, vem pa da NI bilo full. Morda okrog 60.000 starih sit? Je pa res, da je samo črna barva, brez senčenja, pač vzorec tako zahteva, : )lidka

 

lidka - verjetn, ko je biznis slab, vse naredi ;) No, meni je bil všeč nekaj mesecev po tetoviranju. namreč najprej sem hotela manjši tatoo, pa me je prepričal, da mi bo žal in naj dam večjega. Imel je prav - bilo bi mi žal, če bi bil manjši ;)

If they don't have chocolate in heaven, I'm not going! http://easypika.typepad.com/

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. maj 2012 10:02

No, mal je že minilo od takrat. Pa sem si prekrila (srečotovega) in sem delala pri Reinhardu. Pa na roki mi je tudi on naredil. V planu imam pa spodnjo polovico hrbta naredit. Nekaj zdaj, nekaj spet jeseni, ko je konec kopalne sezone. 

Ja, sem tudi jaz prerastla male tatuje. Jih zdaj predelavam v neko smiselno zadevo. In je cel projekt... :  )

http://lidijad.posterous.com/ lidka

rina1234  

član od: 31.12.2011

sporočila: 86

17. maj 2012 16:27

A mogoče veste kje v Ljubljani delajo lepe tatooje? Zanima me tudi cena in naslov. Če pa je kje na Obali toliko boljše.

Lp iz Obale

rina1234

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

17. maj 2012 19:33

Drage punce in fantje, mene pa zanima, ali ste kdaj pomislile, kako bodo vaši tatooji  izgledali ko boste ostarele in se vam bo koža zgrbančila in povesila?

Sweetie

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

17. maj 2012 19:40

Dokler je všeč tistemu, ki si da delat, mu nimajo drugi kaj govorit. Meni so tudi rekli "ja kaj imaš v glavi, blablabla" koncu koncev pa jih imam jaz in ne kritiki in če se bodo povesli (v kar dvomim, glede na lokacije) se bodo MENI in ne tebi, tako da se ne vtikuj vame.


Če ti ne pašejo jih pač ne mej.

Monika7

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti