Tetoviranje

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jun 2012 9:17

f0rk je napisal/a:

 

Me pa pri osebi prej odbije, da ima nenaravno skodrane živordeče lase, kot pa nevsiljiv tatu.



f0rk

 

Ergo, tebi se zdi samo-po-sebi razumljivo in meniš, da imaš pravico, da ljudje z rdečimi skodranimi lasmi pri tebi ne naredijo organoleptičnega testa....Ostali svet pa tvoji tatuji v bistvu ne brigajo. Če v tem ne vidiš dvojnih kriterijev, boš pač še morala nekaj časa hoditi v osnovno šolo življenja.

Vendelina jr.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

16. jun 2012 10:24

Jaz imam rdeče skodrane lase :) Pa zdaj sem šele izvedela, da sem odbijajoča :)

A podgane ne bi imela na sebi niti v sanjah ... Kako smo si različni!

Da sem samostojna, inteligentna ipd. ne rabim ničesar, kar bi me na to spomnilo. Ker če bi me moralo kaj na to spominjati, verjetno ne bi bila ravno tako inteligentna, kot si domišljam, da sem, mar ne? No ja, samo 'na glas' razmišljam ...

Atina

f0rk  

član od: 3.11.2011

sporočila: 68

16. jun 2012 11:34

Vendelina jr., mogoče se tako prebere, nisem pa tako mislila. Svoje misli in mnenja ponavadi težko spravim v pisno obliko in pri tem povem bistvo. Nekatere motijo tatuji, nekatere pirsi, mene in mogoče še koga pa preveč nenaravne frizure pa čeprav sem v zgodnji pubrteti to prakticirala(jao mene). Ali ni forum namenjen izmenjavi mnenj? V osnovno šolo življenja pa bom hodila še nekaj časa, vem da je še dosti pred mano

Se opravičujem, če je kdo to z lasmi razumel kot žalitev. Verjamem, da se v svoji koži odlično počutite in to šteje. Meni je moja všeč, s tatujem bolj kot brez

 

f0rk

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

16. jun 2012 14:05

f0rk je napisal/a:

V osnovno šolo življenja pa bom hodila še nekaj časa, vem da je še dosti pred mano...

f0rk

Čist iz firbca, ali so ti tvoji starši dovolili natediti tatu? Če boš hodila 'še nekaj časa', moraš biti še presneto mlada.

tulka

f0rk  

član od: 3.11.2011

sporočila: 68

16. jun 2012 14:46

Ah, spet sem bila narobe razumljena V življenju se morem še marsikaj naučiti, nekaj malega pa tudi v "šolskem sistemu". Ko sem si dala tatu, sem jih imela nekaj čez 20, starša nista bila proti. Tudi potem mi noben odkrito ni povedal, da mu ni všeč, razen tasta.

f0rk

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

16. jun 2012 15:39

f0rk je napisal/a:

Na splošno nisem proti tatujem, tudi sama imam enega. Me pa preseneča, koliko ljudi ima neizvirne tatuje, ki jih izberejo pri tetovatorju ali pa jih izberejo med prvimi 10imi slikami, ki jim jih pokaže google. Dobim kar kurjo kožo ob pogledu na kitajske pismenke, nebesna znamenja, tigre in še kaj bi se našlo... No, najbrž tudi moj ni vsem všeč. Ima osebni pomen, ki ga pa ne razlagam naokoli, ker se pač ostalih to ne tiče.

Me pa pri osebi prej odbije, da ima nenaravno skodrane živordeče lase, kot pa nevsiljiv tatu.



f0rk

 

Na različne dogodke in poglede dobimo ljudje kurjo kožo. Ti na napačno izbrane, neizvirne tatuje, pa na rdeče skodrane lase, kdo drug pa teh stvari sploh ne opazi, ker ga ne zanimajo ali se mu zdijo nepomembne.
In če je tvoj tatu tvoja osebna zadeva in ima kot praviš določen pomen, naj ga pač ima in ti ni potrebno nikogar spraševat kaj si o njem misli, še manj pa komu razlagat, da ga sploh imaš.

Na ta način se lahko izogneš razlagam, ki jih, kot praviš ne znaš pravilno podat in si iz tega razloga napak razumljena.

zeta

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

16. jun 2012 21:54

Jao, pardon, spregledala sem 'življenja'

tulka

hellcat666  

član od: 15.6.2012

sporočila: 3

19. jun 2012 11:15

Atina je napisal/a:

Jaz imam rdeče skodrane lase :) Pa zdaj sem šele izvedela, da sem odbijajoča :)

A podgane ne bi imela na sebi niti v sanjah ... Kako smo si različni!

Da sem samostojna, inteligentna ipd. ne rabim ničesar, kar bi me na to spomnilo. Ker če bi me moralo kaj na to spominjati, verjetno ne bi bila ravno tako inteligentna, kot si domišljam, da sem, mar ne? No ja, samo 'na glas' razmišljam ...



Atina

 

no ja, ko ti ne gre vse po maslu (nap greš 4x delat izpit na faksu in ti ga nikakor ne rata narest) rabiš nekaj, da te opomne, da nisi totalno zanič in ti dvigne samozavest. Ali pa, ko se proti tebi zarotijo "prijateljice" in širijo govorice o tebi ipd., rabiš nekaj, kar ti da moč da se boriš proti temu, da ne začenjaš verjeti njim namesto sebi. Sem doživela to in zase vem, da mi samo prigovarjanje da to ni res ne bo pomagalo, ker sem zelo vizualen tip človeka.  Z inteligenco pa nisem mislila samo pameti ampak vse možne inteligence (npr čustveno). 

 

Kar se pa tiče motiva pa itak, vsakemu svoje :D jz sem si izbrala podgano ker jo mam tud doma in dejansko predstavlja vse lastnosti, ki jih imam tudi jaz :) in je najbolj prisrčno bitje na svetu :D:

hellcat666

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. jun 2012 16:51

ajej, jaz ne vem za nikogar, ki bi mu v življenju vse šlo po maslu. Kdaj pogrniti na izpitu ali se scufati s prijateljicami tako ali tako spada v obvezni program. Podganico imaš pa res simpatično. 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti