Jedilniki po montignacu

mateja1234  

član od: 7.4.2011

sporočila: 25

1. feb 2012 11:10

a še kdo hujša po montiju.jst se držim zdaj dva dni.samo v službi za malco ne vem kaj naj jem ponavad jogurt al pa sir.

mateja1234

mateja1234  

član od: 7.4.2011

sporočila: 25

1. feb 2012 11:11

zanima me še to monti svetuje da se sadje je na tešče.tukaj pa vidm da ga nekateri jeste za malico z jogurtom

mateja1234

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

1. feb 2012 13:45

Sadja predvsem ne smeš jesti PO obroku, torej na poln želodec. Mirno ga kombiniraš z jogurtom.

tulka

šik  

član od: 24.7.2009

sporočila: 14

1. feb 2012 21:15

po montiju sem se začela prehranjevat v drugi polovici septembra, cilj je bil -8kg do konca leta.

pa mi je uspelo mesec prej, pa še 2kg več! zdaj mi uspeva težo držat, čeprav občasno!!!!! grešim.

na tešče spijem ožeto pomarančo, dve,  jabolka so pa za malico.

ker imam precej zmešan delavnik, za malico jem predvsem jogurte, manjmastne, in pa suho sadje. se pa popoldne hitro navadiš pit vodo ali čaj.

mateja1234, naj bo uspešno hujšanje in nov način prehranjevanja. držim pesti!!!

šik

serenaVDW  

član od: 2.2.2012

sporočila: 3

2. feb 2012 18:50

Dejte mi povedat, kako naj se pripravim do tega, da zacnem, sem probala dolg casa nazaj, shujsala pa bi rada 5 kg... Zivim pa pretezno od kruha in krompirja in mesa, kako naj se odpovem skrobu in kaj je dobro nadomestilo? Hvala za odg.!

serenaVDW

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

2. feb 2012 21:13

Ne se odpovedat škrobu. Samo naj bo izrazito glavni vir kalorij v obroku, ki ga vsebuje.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. feb 2012 21:25

Kruh zamenjaj s polnozrnatim in ga jej za zajtrk. Krompir M. odsvetuje, mogoče ga lahko nadomestiš s kvinojo, polnozrnatimi testeninami, rižem basmati, ajdo ali preprosto drugo zelenjavo....

tulka

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 827

2. feb 2012 21:40

Mig, ali lahko napišeš, kje si našla razpredelnico, kjer je vse razloženo. Hvala.

malaga

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

2. feb 2012 22:49

Če se že mora nadomeščati krompir, se ga lahko nadomesti z bučami, sladkim krompirjem, cvetačni pirejem, stročnicami (enolončnice iz fižola in leč ) in žiti v zrnih. Vse je odvisno, katero krompirjevo jed nadomščaš.

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

3. feb 2012 23:00

Odločam se za neka novega. Za prehod iz mojega MONO VEGETARJANSTVA v eno novo obdobje mojega življenja. Vsekakor bom v knjižnici nabavil knjigo in se malo izobrazil, ampak, glede na vse vas in število strani na to  temo, mi je ljubše da se z vami pogovorim.

Kaj menite o tej metodi? Jaz ne bom hujšal, ker sem že dovolj prekla, gre pa se mi za način prehranjevanja. Kakšno vrsto hranil se vnaša pri takšnem prehranjevanju? Kaj sami mislite o tem gospodu in tej prehrani, katero je sporihtal? Kako ste zadovoljni? Kaj vam najbolj ugaja, kaj bi spremenili? Je to za nekoga, kateri ne hujša, išče pa nove izzive, smernice?  Odkrivam zanimiv svet PALEO prehrane, Montignac prehrane, katera pa vam odgovarja?
Kako se počutite? Vam primankuje kdaj energije, da recimo peša vnos mineralov, vitaminov. So zastopane vse vrste hranil, oz. kaj se ne sme in sme....

Ne rabite pisati romana, se pa priporočam če vsako nekaj malega doda. Košček, kateri bo na koncu naredil en lep mozaik ;)
DANKE SCHöN!

MBrando

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti