Zahvala

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

16. jan 2009 8:51

Govori je že prav da so iimajo pomen in z njimi zaokrožimo nek dogodek. Prav je, da ljudem ,ki so takrat z nami in nam nekaj pomenijo povemo kaj nam pomenijo, jim opišemo svoje občutke ,želje , pričakovanja. Javna zahvala ni zgolj simbolna ampak je nekaj več , saj je izrečena pred večimi ljudmi torej pred pričami in ima zagotovo težo , tisti pa ,ki mu je namenjena pa je na tak način še bolj počaščen. Seveda pa mora tak govor vsak napisati sam. Le to šteje, sicer je brez veze saj nihče drug ne more doživljati občutkov drugega - to je vendar jasno. Tudi je bolje da se tisti,ki mu ne gre javno nastopanje tega ne loteva saj se ponavadi tak poskus izrodi do te mere, da je res nerodno vsem, ki so prisotni. Tudi ni potrebno, da je tak govor dolg ,poln fraz, leporečja in puhlic. Naj bo enostaven ,jasen in iuraža res tisto kar pride iz srca. Tako da, draga Marya, premisli in se odloči sama, vsekakor pa ne išči govorov drugje kot le v sebi. Pa lepo praznuj. LP hedonist

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

16. jan 2009 8:52

No tudi to sem želela rečti, ni treba, da stojiš pred njimi in pol ure recitiraš. Povej jim kot je rekla Vendy: Rada vas imam, srečna sem, da ste danes z mano, hvala da ste bili vedno z mano. Začetnica

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

16. jan 2009 9:03

morska medvedka, bravo! Tocno tako mislim tudi jaz! Pred nekaj meseci sem tudi sama praznovala okroglo obletnico in sem komaj prepricala sorodnike, da niso morili po mikrofonu s svojimi govori, nekateri so bili celo uzaljeni. Taki osladni govori niso my cup of tee, veliko raje imam, da se mi osebno pove ali pa kaj napise v cestitiki. Tudi sama nisem nic govorila, sem se pa vsakemu osebno zahvalila. Vendar, ljudje smo razlicni, nekaterim pa ravno taki govori veliko pomenijo ... Mariya, tebi pa zelim prijetno in veselo praznovanje!!! Nena-morje

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

16. jan 2009 9:08

Iwana je napisal/a:
Ne zajemaj niti veliko oseb, torej ne vseh prisotnih. Ampak tiste ZARES pomembne v tvojem življenju. Iwana
Meni pa prav to ni všeč... Ljudje, ki bodo na zabavi, so vsi nekako posebni in jih imamo zaradi neke stvari radi. Če izpostavimo ven le nekatere, jih tako postavimo v skupino, ki jo imamo raje kot ostale. Prav, če so to družinski člani, če pa bomo ene prijatelje omenili, druge pa ne, se bodo slednji počutili neprijetno. Meni je bil najbolj fajn abraham moje tašče - ko sva prišla s šopki in darili, da voščiva, naju je pričakal krožnik salame in listek, naj si kar postreževa, ker ona je mogla na sprehod matilda

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

16. jan 2009 9:22

Oj, Matilda vidiš.. tebi je blo fajn, eni bi pa iz tega celo znanost naredili Tina

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

16. jan 2009 9:25

To da kdo prosi za voščilo ali kaj podobnega še razumem... govor...to je pa nekej novga. joj joj evagirl

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jan 2009 9:26

evagirl je napisal/a:
To da kdo prosi za voščilo ali kaj podobnega še razumem... govor...to je pa nekej novga. joj joj evagirl
Temu se reče evolucija.... Vendelina jr.

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

16. jan 2009 9:57

ZAČETNICA je napisal/a:
No tudi to sem želela rečti, ni treba, da stojiš pred njimi in pol ure recitiraš. Povej jim kot je rekla Vendy: Rada vas imam, srečna sem, da ste danes z mano, hvala da ste bili vedno z mano. Začetnica
Tudi meni se zdi dovolj, če iskreno rečeš hvala. Morda med praznovanjem le vsakega posebej predstaviš, ker se velikokrat zgodi, da se ljudje med seboj ne poznajo. V tem času, ko hodiš med mizami (če imate ozvočenje lahko govoriš v mikrofon, da te vsi slišijo) predstaviš vsakega posebej (lahko predlagaš, da vsak vstane) zelo na kratko - ime in priimek, relacija do tebe, ipd. Ti pa svetujem, da se pripraviš. Še posebej, če nisi vešča nastopanja, zna trema naredit svoje. Se mi zdi, da je v tem primeru bolj primerno, da drugi namenijo nekaj besed tebi in ne obratno ;-) veverica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. jan 2009 10:35

Vendelina jr. je napisal/a:
evagirl je napisal/a:
To da kdo prosi za voščilo ali kaj podobnega še razumem... govor...to je pa nekej novga. joj joj evagirl
Temu se reče evolucija.... Vendelina jr.

 

Glede na to, da je letos Darwinovo leto..... ....itak.

rimljanka - zasebno mnenje

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

16. jan 2009 10:45

Ežoj, najbolj mi je všeč tvoj govor! Sem se prav nasmejala. Bom skušala ob priliki uporabiti tvoj humor! ha ha ha bravo!! kruhy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti