Volna

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

25. feb 2013 22:29

Hvala elaphus,to sem videla!

adalbert

alxteam  

član od: 21.4.2007

sporočila: 41

27. feb 2013 9:04

Mojca2007 je napisal/a:

100% volno za pletenje (Karisma) naročam tukaj:

www.lanade.de

 

Hm... Pa pošljejo tudi v SLO? Ker tam pri naročilu imam samo možnost izbrati med DE in AT.

oz ali sem kaj spregledala?

 

alxteam

Atataska  

član od: 6.12.2009

sporočila: 31

3. mar 2013 18:11

Ker se končno bliža pomlad in čas za bolj lahke tkanine, me zanima, če je katera že poskusila plesti z bambusom. Kako se obnaša na koži in kako se vzdržuje?

 

Moram povedati, da je moje najnovejše odkritje pri pletenju števec vrstic - ta mali pripomoček se mi zdi zelo uporaben in vsaj meni čudovit. Končno sem sigurna, da bosta sprednji in zadnji del jopice prilegajoča se kot je treba. Prej sem merila višino s šiviljskim metrom, se mučila s štetjem vrstic in se vmes nekolikokrat zmotila in obupavala, skratka priporočam. Kupila sem ga pa v Centromerkurju v Lj.

Atataska

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

3. mar 2013 18:48

Atataska,

kje pa kupiš prejo z bambusom? To bi tudi jaz poskusila,  imam sicer bambusovo odejo in je občutek na koži božanski.

Glede vrstic oziroma sprednjih in zadnjih delov pa nisem nikoli imela problemov - ena vrstca gor ali dol, saj nikoli vseh zank ne zateguješ popolnoma enako (vsaj jaz ne), tako je čisto v redu, če položiš dele enega na drugega in preveriš, ali so enako dolgi ali ne. Po mojih računih nikoli nisem zgrešila veš kot za 2 vrstici, kar je pri nekaj 100 prava figa, povsem v okviru običajnih negotovosti (kaj hočem, me je pač pokvarilo 25 let službe v analitiki!).

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti