Vsem pravoslavnim vernikom želim vesel in srečen božič.
Pozdravček!
Vsem pravoslavnim vernikom želim vesel in srečen božič.
Pozdravček!
Nu, pa še jaz, ko jih ravno nekaj poznam, ki so mi zelo pri srcu...
Se pridružujem voščilu.
Nikogar ne poznam, pa vseeno:
Vesel Božič ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tudi jaz voščim vsem, ki praznujete in želim polno mizo pečenja ter ostalih dobrot!
Želim vam prijetno praznovanje v družbi tistih, ki jih imate najraje.
Kristos se rodi,uistinu Kristos se rodi!
SINEJAKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.